Purina One Mini Dog Weight Control morka a kura v šťave 4x85g

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Purina ONE Mini

Kompletné krmivo pre menej aktívne alebo obézne /sterilizované psy malých plemien < 10 kg.

Dostupnosť Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: PL-12586962
€3,79 Jednotková cena: €0,95 / 1 ks
Purina One Mini Dog Weight Control morka a kura v šťave 4x85g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Purina ONE Mini
Purina One Mini Dog Weight Control krůta a kuře ve šťávě 4 x 85 g
Věrnostní sleva - ANO

Krmný návod:

Doporučené denní krmné dávky (g/den): Udržení hmotnosti / Sterilizovaný pes: Hmotnost psa 1-5 kg: 1 3/4 - 5 1/4 kapsiček, Hmotnost psa 5-10 kg: 5 1/4 - 8 1/2 kapsiček; Snižování hmotnosti: Hmotnost psa 1-5 kg: 1 1/2 - 4 3/4 kapsiček, Hmotnost psa 5-10 kg: 4 3/4 - 7 3/4 kapsiček. Purina ONE MINI/SMALL Weight Control / Sterlised* granule je možné kombinovat s kapsičkami Purina ONE ® MINI/SMALL Weight Control / Sterlised*: Udržení hmotnosti / Sterilizovaný pes: Hmotnost psa 1-5 kg: 1-3 kapsičky, 15-45 g granulí, Hmotnost psa 5-10 kg: 3-5 kapsiček, 45-65 g granulí; Snižování hmotnosti: Hmotnost psa 1-5 kg: 1-3 kapsičky, 10-35 g granulí, Hmotnost psa 5-10 kg: 3-5 kapsiček, 35-50 g granulí.

Denní krmnou dávku rozdělte do dvou nebo více jídel. Hodnoty uvedené v tabulce jsou pouze orientační. Pro udržení ideální tělesné kondice upravte krmnou dávku v závislosti na úrovni aktivity, fyzické kondici a individuálních potřebách psa. Doporučujeme pravidelné návštěvy vašeho veterinárního lékaře. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. *Aby váš malý pes získal výhody krmiva PURINA ONE® MINI/SMALL, měla by se kombinovat pouze stejná suchá a mokrá varianta krmiva (např.: suchá a mokrá varianta PURINA ONE® MINI/SMALL Weight Control/Sterilised pro malé psy, kteří potřebují regulovat hmotnost).

S krůtou, mrkví a hráškem ve šťávě: maso a výrobky živočišného původu (z toho krůta 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu (z toho inulin z čekanky 0,3 %), zeleniny (0,8 % sušené mrkve, odpovídá 7,2 % mrkve, 0,8 % sušeného hrášku, odpovídá 7,2 % hrášku), minerální látky, cukry.

S kuřetem, hnědou rýží a rajčaty ve šťávě: maso a výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu (z toho inulin z čekanky 0,3 %), obiloviny (0,8 % hnědé rýže, odpovídá 4,8 % vařené hnědé rýže), zeleniny (0,8 % sušených rajčat, odpovídá 7,2 % rajčat), minerální látky, cukry.

Doplňkové látky:: Nutriční doplňkové látky:, m.j./kg:, vit A:: 1320, vit D3:: 185, vit E:: 200, mg/kg:, 3b103:: (Fe: 16), 3b202:: (I: 0,47), 3b405:: (Cu: 1,2), 3b503:: (Mn: 2,2), 3b605:: (Zn: 23), 3a370:: 600, Zchutňující látky, Analytické složky:, vlhkost:: 77,5 %, protein:: 13,5 %, obsah tuku:: 2,8 %, obsah anorganických látek:: 2,6 %, hrubá vláknina:: 0,8 %.

Kategória: Kapsičky pre psov
Hmotnosť: 0.34 kg
EAN: 8445290299079
Značka: Purina ONE Mini
Príchuť: Krůtí
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť balenia: 0 - 100g
Špeciálne určenie: Kastrovaný pes, Kontrola hmotnosti
Krajina pôvodu: Švýcarsko
Počet kusov v balení: 2–6 kusů

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.5.2026
podle očekávání.
5
JD Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.7.2025
Dobrá kapsička
Výrobná spoločnosť : Nestlé Česko s.r.o.
Adresa : Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, CZ
E-mail : info@nestle.cz

Podobné produkty

Purina ONE Mini Dog Active hovězí a kachna ve šťávě 12x85g
Akciová cena
€5,32
€5,49 (–3 %)
Jednotková cena: €0,53 / 1 ks

Kompletné krmivo pre aktívne dospelé psy malých a trpasličích plemien < 10 kg.

PL-14513028
PURINA ONE MINI Dog Active Hovězí a kachna ve šťávě
Purina ONE Mini Dog Active hovädzie a kačica v šťave 4x85g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (17 ks)
€2,34
Jednotková cena: €0,59 / 1 ks

Kompletné krmivo pre aktívne dospelé psy malých a trpasličích plemien < 10 kg.

PL-12586873
Purina ONE Mini Dog Adult kuře a hovězí ve šťávě 12x85g
Akciová cena
Purina ONE Mini Dog Adult kura a hovädzie v šťave 12x85g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Vypredané
€5,32
€5,49 (–3 %)
Jednotková cena: €0,53 / 1 ks

Kompletné krmivo pre dospelé psy malých a trpasličích plemien < 10 kg.

PL-14512957
PURINA ONE MINI Dog Adult Kuře a hovězí ve šťávě
Akciová cena
Purina ONE Mini Dog Adult kura a hovädzie v šťave 4x85g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (2 ks)
€2,34
Jednotková cena: €0,59 / 1 ks

Kompletné krmivo pre dospelé psy malých a trpasličích plemien < 10 kg.

PL-12586870
Purina One Mini Dog Sensitive losos ve šťávě 12x85g
Akciová cena
€5,32
€5,49 (–3 %)
Jednotková cena: €0,53 / 1 ks

Kompletné krmivo pre dospelé psy malých a trpasličích plemien < 10 kg s citlivým trávením.

PL-14513031
PURINA ONE MINI Dog Sensitive Losos ve šťávě
Akcia Akciová cena
Purina One Mini Dog Sensitive losos v šťave 4x85g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (12 ks)
€3,36
€3,79 (–11 %)
Jednotková cena: €0,84 / 1 ks

Kompletné krmivo pre dospelé psy malých a trpasličích plemien < 10 kg s citlivým trávením.

PL-12586963
Purina One Granule Mini:Small Dog Active kuře s rýží 800 g
Purina One Mini/Small Dog Active kurča s rýží 800g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (5 ks)
€6,34
Jednotková cena: €7,93 / 1 kg

Kompletné krmivo s kuraťom pre aktívne malé psy do 10 kg.

PL-12524470
Purina One Granule Mini:Small Dog Adult hovězí s rýží 800 g
Purina One Mini/Small Dog Adult hovädzie s ryžou 800g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (7 ks)
€5,91
Jednotková cena: €7,39 / 1 kg

Kompletné krmivo s hovädzím pre malé dospelé psy do 10 kg.

PL-12524471
Purina One Granule Mini:Small Dog Junior kuře s rýží 800 g
Purina One Mini/Small Dog Junior kura s ryžou 800g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (8 ks)
€5,91
Jednotková cena: €7,39 / 1 kg

Kompletné krmivo s kuracím prešteňatá malých plemien od 1 do 12 mesiacov.

PL-12511360
Purina One Granule Mini:Small Dog Sensitive losos s rýží 800g
€6,34
Jednotková cena: €7,93 / 1 kg

Kompletné krmivo s lososom pre dospelé psy malých plemien do 10 kg doplnené o prírodné prebiotikum na podporu správneho trávenia.

PL-12751414
Purina One Granule Mini:Small Dog Weight Control:Sterilised krůta s rýží 800 g
€6,34
Jednotková cena: €7,93 / 1 kg

Kompletné krmivo s morčacím pre dospelé psy malých plemien do 10 kg, ktoré sú menej aktívne, s nadváhou alebo kastrované / sterilizované.

PL-12511230