Topstein Morka v plechu 800 g

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Topstein

Konzerva obsahuje šťavnaté kúsky morčacieho mäsa. Samozrejmosťou je mäso v potravinárskej kvalite a čistote.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: SZ-620020
€5,91 Jednotková cena: €0,74 / 100 g
Topstein Morka v plechu 800 g
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Topstein
Topstein Krůta v plechu 800 g
Věrnostní sleva - ANO

Vysoce kvalitní ručně plněné konzervy pro psy se 100% podílem živočišných bílkovin. Konzervy neobsahují vedlejší produkty, obiloviny ani sóju, barviva, dochucovadla ani konzervanty! Jsou extrémně chutné a vyznačují se vysokou stravitelností.

Konzervy jsou vhodné pro štěňata, dospělé psy i seniory. Obsahují šťavnaté kousky krůtího masa. Samozřejmostí je maso v potravinářské kvalitě a čistotě. Vyznačují se vynikajícími nutričními a dietními hodnotami, vysoký obsah hořčíku podporuje správnou funkci svalů a nervů, sodík a vápník se příznivě podílí na zpevňování kostí.

NEOBSAHUJÍ žádné obiloviny, vedlejší produkty (odpady z výroby), chem. konzervanty, dochucovadla, barviva. Pro dlouhodobou čerstvost poslouží znovuuzavíratelné víčko.

Složení: Maso z krůty. 100% podíl živočišných bílkovin,

Průměrné jakostní znaky v 1 kg: Konzerva obsahuje vysoké množství přirozených vitamínů (A, E, D), aminokyselin (lysin, methionin, cystin) a minerálů.

hrubý protein 13 %
hrubý tuk 4 %
hrubá vláknina 0 %
hrubý popel 1 %
vlhkost 75%

Kategória: Konzervy pre psov
Hmotnosť: 0.8 kg
EAN: 8595598902444
Značka: Topstein
Príchuť: Krůtí
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Zloženie: Monoprotein
Veľkosť balenia: 401 - 800g
Podiel mäsa: 90 - 100%
Krajina pôvodu: Německo
Položka bola vypredaná…

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobná spoločnosť : STAZ s.r.o.
Adresa : Mlýnská 1022/21, 746 01 Opava, CZ
E-mail : info@staz.cz

Podobné produkty

Topstein Hovězí a srdce v plechu 800g
€2,87
Jednotková cena: €0,36 / 100 g

Vysoko kvalitná ručne plnená konzerva pre psy so 100% podielom živočíšnych bielkovín.

SZ-620127
Topstein Hovězí a svalovina v plechu 800 g
€3,28
Jednotková cena: €0,41 / 100 g

Konzerva s mletým hovädzím s čistou svalovinou.

SZ-620121
Topstein Hovězí s játry v plechu 800 g
€2,53
Jednotková cena: €0,32 / 100 g

Konzerva s hovädzím mäsom v potravinárskej kvalite tvorí unikátne duo s lahodnou pečeňou a pýši sa vynikajúcimi nutričnými hodnotami.

SZ-620122
Topstein Kuře a dršťky v plechu 800g
€3,79
Jednotková cena: €0,47 / 100 g

Celé kusy kuraťa v kombinácii s hovädzími drobmi, ktoré sú ľahko stráviteľné, majú málo tuku a sú bohatým zdrojom vápnika a fosforu.

SZ-620050
Topstein Kuře a srdce v plechu 800 g
€3,79
Jednotková cena: €0,47 / 100 g

Obsahuje celú štvrtku kurčaťa vrátane kostí a chrupaviek na doplnenie kĺbovej výživy.

SZ-620120
Topstein Kuře a vemeno v plechu 800 g
€3,35
Jednotková cena: €0,42 / 100 g

Poctivá konzerva so štvrťkou kuraťa a hovädzím vemenom. Neobsahuje obilniny, sóju, dochucovadlá ani konzervanty.

SZ-620002
Topstein Kuře s játry v plechu 800 g
€3,35
Jednotková cena: €0,42 / 100 g

Poctivá konzerva pre psov s kuracím mäsom a pečeňou, bez obilnín.

SZ-620119
Topstein Kuře s rybou v plechu 800g
Akcia
€3,36
Jednotková cena: €0,42 / 100 g

Poctivá konzerva so štvrťkou kurčaťa a celými rybami. Neobsahuje obilniny, sóju, dochucovadlá ani konzervanty.

SZ-620003
Topstein Kuře v plechu 400 g
Akcia Akciová cena
€2,09

Poctivá konzerva so štvrtinou kurčaťa, neobsahuje obilniny, sóju, dochucovadlá ani konzervanty.

SZ-620312
Topstein Kuře v plechu 800 g
€3,35
Jednotková cena: €0,42 / 100 g

Poctivá konzerva so štvrťkou kurčaťa, neobsahuje obilniny, sóju, dochucovadlá ani konzervanty.

SZ-620001
Topstein Losos v plechu 400 g
Akcia Akciová cena
€2,94

Konzerva s losom plná živočíšnych bielkovín, ktorá neobsahuje obilniny, sóju, dochucovadlá, farbivá ani konzervanty.

SZ-620313
Topstein Losos v plechu 800 g
€4,64
Jednotková cena: €0,58 / 100 g

Konzerva s lososom plná živočíšnych bielkovín, ktorá neobsahuje obilniny, sóju, dochucovadlá, farbivá ani konzervanty.

SZ-620118
Topstein Masíčko v plechu - hovězí 800 g
€2,68
Jednotková cena: €0,34 / 100 g

Jedinečná ručne plnená konzerva pre psov so 100 % kvalitného mäsa v potravinárskej čistote a kvalite.

SZ-620201
Topstein Masíčko v plechu - kuřecí 800 g
€2,68
Jednotková cena: €0,34 / 100 g

Jedinečná konzerva pre psy s kuracím mäsom. Vhodná pre šteniatka, dospelé psy i seniorov. Mäso je v potravinárskej kvalite a čistote.

SZ-620200
Topstein Masíčko v plechu - vepřové 800 g
€2,68
Jednotková cena: €0,34 / 100 g

Jedinečná konzerva pre psov Topstein Mäsíčko v plechu - bravčové. Vhodná pre šteniatka, dospelé psy aj seniorov. Mäso je v potravinárskej kvalite a...

SZ-620202
Topstein Ryba v plechu 800 g
€4,21
Jednotková cena: €0,53 / 100 g

Ručne plnená konzerva s celými kusmi rýb. Dodávané so znovu uzatvárateľným viečkom.

SZ-620005