Earth Rated

Earth Rated je kanadská značka nabízející šetrné a udržitelné produkty pro mazlíčky, jako jsou ekologické pytlíky na psí exkrementy, odměny a hračky. Produkty jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Earth Rated logo

Strona 1 z 1 - 9 pozycji razem

Sortowanie produktów

Lista produktów

Sáčky na psí exkrementy Earth Rated bez vůně 8 rolí
Eko friendly
€6,34
Cena jednostkowa: €0,05 / 1 szt.

Ekologiczne woreczki na psie odchody. Opakowanie zawiera 8 rolek. Bez zapachu.

E-BG0013
Sáčky na psí exkrementy Earth Rated s vůní levandule 8 rolí
Eko friendly
€6,34
Cena jednostkowa: €0,05 / 1 szt.

Ekologiczne woreczki na psie odchody. Opakowanie zawiera 8 rolek o zapachu lawendy.

E-BG0001
Zásobník Earth Rated na sáčky 1 ks
Akce Eko friendly
€3,79
€4,64 (–18 %)

Nowy design dozownika Earth Rated na woreczki + 1 rolka woreczków bez zapachu.

E-DP0001
Sáčky na psí exkrementy Earth Rated s vůní levandule 21 rolí
Eko friendly
€14,43
Cena jednostkowa: €0,05 / 1 szt.

Ekologiczne woreczki na psie odchody. Opakowanie zawiera 21 rolek o zapachu lawendy.

E-BG0005
Sáčky na psí exkrementy Earth Rated s uchy bez vůně 120ks box
Eko friendly
€6,34
Cena jednostkowa: €0,05 / 1 szt.

Ekologiczne woreczki na psie odchody. Opakowanie zawiera 120 szt. woreczków z uszami. Bez zapachu.

E-BG0016
Sáčky na psí exkrementy Earth Rated bez vůně 21 rolí
Eko friendly
€14,43
Cena jednostkowa: €0,05 / 1 szt.

Ekologiczne woreczki na psie odchody. Woreczki 315 szt. / 21 rolek. Bez zapachu.

E-BG0006
Sáčky na psí exkrementy Earth Rated s vůní levandule 300ks box
Eko friendly
€12,30
Cena jednostkowa: €0,04 / 1 szt.

Ekologiczne woreczki na psie odchody. Opakowanie zawiera 300 szt. woreczków o zapachu lawendy.

E-BG0003
Sáčky na psí exkrementy Earth Rated s uchy s vůní levandule 120ks boxa
Eko friendly
€6,34
Cena jednostkowa: €0,05 / 1 szt.

Ekologiczne woreczki na psie odchody. Opakowanie zawiera 120 szt. woreczków o zapachu lawendy.

E-BG0004
Sáčky na psí exkrementy Earth Rated bez vůně 300ks box
Eko friendly
€12,30
Cena jednostkowa: €0,04 / 1 szt.

Ekologiczne woreczki na psie odchody. Opakowanie zawiera 300 szt. woreczków. Bez zapachu.

E-BG0015

Kontrolki listy

9 pozycji razem