Fitmin Medium Light 12 kg

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin

Kompletné krmivo pre psy stredných plemien, ktoré majú problémy s nadváhou alebo majú sklony k obezite.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: FT-521114153
€35,70 Jednotková cena: €2,75 / 1 kg
Fitmin Medium Light 12 kg
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin
Fitmin Medium Light 12 kg
Věrnostní sleva - ANO Eko friendly

Krmivo obsahuje 26 % bílkovin, 11,5 % tuků, energie 14,73 MJ/kg.

Krmivo je vhodné:

  • pro dospělé psy středních plemen
  • pro psy v běžné zátěži
  • pro psy vyžadující krmivo bez pšenice
  • pro méně aktivní psy
  • pro psy s nadváhou
  • pro dosažení optimální kondice psa
  • pro obézní psy

Složení:
Maso (čerstvé drůbeží maso 50 %, sušené drůbeží maso 16 %, sušené rybí maso 7 %, hydrolyzovaná játra 3 %), rýže, kukuřice, cukrovarské řízky, jablečné výlisky, drůbeží tuk, lněné semínko, kvasnice, lososový olej 0,5 % slepičí vejce, minerální látky, kořen čekanky, Psyllium 0,1 %, glukosamin 0,06 %, chondroitin-sulfát 0,05 %, juka.

Analytické složky:
Hrubý protein 26 %, hrubé oleje a tuky 11,5 %, hrubá vláknina 4,2 %, hrubý popel 5,7 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,8 %.

Doplňkové látky/1 kg:
Stopové prvky: měď 21 mg (doplněno chelátem mědi a aminokyselin n-hydrátem a síranem měďnatým pentahydrátem), zinek 189 mg (doplněno chelátem zinku a aminokyselin n-hydrátem a oxidem zinečnatým), mangan 44 mg (doplněno chelátem manganu a aminokyselin n-hydrátem a oxidem manganatým), železo 193 mg (doplněno chelátem železa a aminokyselin n-hydrátem a síranem železnatým), jód 3,7 mg (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým), selen 0,47 mg (doplněno inaktivovanými kvasinkami Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 obohacenými selenem); vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 16800 MJ, vit. D3 1300 MJ, vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 380 mg, niacinamid 61 mg, vit. B1 6 mg, vit. B2 12 mg, vit. B6 8 mg, vit. B12 168 µg, vit. C 300 mg, pantothenan vápenatý 20 mg, kyselina listová 0,7 mg, biotin 0,5 mg, cholinchlorid 1530 mg, L-carnitin 150 mg; antioxidanty; konzervanty; senzorické látky: rozmarýnový extrakt 100 mg.

Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 8595237035427
Značka: Fitmin
Príchuť: Drůbež
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť psa: Stredný (10 – 25 kg)
Veľkosť balenia: 11 - 15 kg
Kvalita krmiva: Prémiové
Špeciálne určenie: Kontrola hmotnosti, Nadváha
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Tradiční česká značka sídlící v podhůří Orlických hor, kde s respektem k přírodě a láskou ke zvířatům vyrábíme krmiva pro vaše malé i velké mazlíčky.

logo-fitmin

Výrobná spoločnosť : Dibaq a.s.
Adresa : Helvíkovice 90, 564 01 Helvíkovice
E-mail : dibaq@dibaq.cz

Podobné produkty

Fitmin Dog Medium Maxi Light Senior Lamb With Beef 12 kg
Eko friendly
Fitmin Dog Medium Maxi Light Senior Lamb With Beef 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom ext. D+2 (>50 ks)
€45,91
Jednotková cena: €3,83 / 1 kg

Superprémiové krmivo pre dospelé psy so zníženým obsahom energie a psích seniorov stredných a veľkých plemien.

FT-521114044
Fitmin Dog Medium/Maxi Maintenance Lamb With Beef 12 kg
Eko friendly
Fitmin Dog Medium Maxi Maintenance Lamb With Beef 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom ext. D+2 (>50 ks)
€45,91
Jednotková cena: €3,83 / 1 kg

Superprémiové granule s jahňacím a hovädzím mäsom pre dospelé psy stredných a veľkých plemien podporujú zdravé kĺby a sú obohatené o čučoriedky a...

FT-521114045
Fitmin Dog Medium/Maxi Performance Lamb With Beef 12 kg
Eko friendly
Fitmin Dog Medium Maxi Performance Lamb With Beef 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€47,19
Jednotková cena: €3,93 / 1 kg

Superprémiové krmivo s vysokým obsahom jahňacieho a hovädzieho mäsa v kombinácii s ryžou a hráškom. Pre dospelé psy stredných a veľkých plemien vo...

FT-521114047
Fitmin Dog Medium/Maxi Puppy Lamb With Beef 12 kg
Eko friendly
Fitmin Dog Medium Maxi Puppy Lamb With Beef 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€50,60

Superprémiové krmivo s vysokým obsahom jahňacieho a hovädzieho mäsa v kombinácii s ryžou a hráškom. Pre šteniatka stredných a veľkých plemien.

FT-521114049
Fitmin Medium Maintenance 12 kg
Eko friendly Poznáte z TV
Fitmin Medium Maintenance 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€37,40
Jednotková cena: €3,12 / 1 kg

Kompletné krmivo s obsahom 50 % čerstvého mäsa vhodné pre dospelé psy stredných plemien pri bežnej záťaži.

FT-521114150
Fitmin Medium Maxi Lamb & Rice 12 kg
Eko friendly
Fitmin Medium Maxi Lamb & Rice 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€45,49
Jednotková cena: €3,79 / 1 kg

Kompletné senzitívne krmivo vhodné pre dospelé psy stredných a veľkých plemien (od 13 kg) pri bežnej záťaži.

FT-521114139
Fitmin Medium Performance 12 kg
Eko friendly
€38,68
Jednotková cena: €3,22 / 1 kg

Kompletné krmivo pre veľmi aktívne psy stredných plemien, ktoré potrebujú väčší príjem energie.

FT-521114152
Fitmin Medium Puppy 12 kg
Eko friendly
Fitmin Medium Puppy 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€41,23
Jednotková cena: €3,44 / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteniatka stredných plemien, ktoré je vhodné aj pre gravidné a dojčiace sučky.

FT-521114148
Fitmin Medium Senior 12 kg
Eko friendly
Fitmin Medium Senior 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€37,40
Jednotková cena: €3,12 / 1 kg

Kompletné krmivo s 50 % čerstvého mäsa určené pre staršie psy stredných plemien, ktoré už nie sú príliš aktívne.

FT-521114154