Fitmin Dog Medium Maxi Performance Lamb With Beef 12 kg

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin

Superprémiové krmivo s vysokým obsahom jahňacieho a hovädzieho mäsa v kombinácii s ryžou a hráškom. Pre dospelé psy stredných a veľkých plemien vo vysokej záťaži.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: FT-521114047
€47,19 Jednotková cena: €3,93 / 1 kg
Fitmin Dog Medium Maxi Performance Lamb With Beef 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin
Fitmin Dog Medium/Maxi Performance Lamb With Beef 12 kg
Věrnostní sleva - ANO Eko friendly

Superpémiové krmivo Medium Maxi Performance z řady Nutritional Programme Lamb With Beef obsahuje vysoké procento jehněčího a hovězího masa v kombinaci s rýží a hrachem. Krmivo je speciálně uzpůsobené pro dospělé psy středních a velkých plemen (od 15 kg) ve vysoké zátěži, ve věku od 1 do 7 let.

Při vývoji krmiva Fitmin Nutritional Programme Lamb With Beef jsme se zaměřili na to, abychom vytvořili řadu krmiv s jehněčím masem, která bude doplňovat superprémiovou řadu Fitmin Výživový program s drůbežím masem a zároveň bude dbát na filozofii a respektovat specifické potravinové intolerance. Naším záměrem je abychom snížili možnosti rizik alergických reakcí na drůbeží maso, kukuřici a pšenici, proto je nová řada krmiva Fitmin Nutritional Programme založena na jehněčím a hovězím mase.

Krmivo je obohaceno borůvkami a černým rybízem pro své antioxidační účinky, prebiotiky, glukosaminem a chondroitin-sulfátem a kopřivou.

Produkty jsou baleny v ekologicky šetrných recyklovatelných obalech.

Složení: Maso (čerstvé jehněčí maso a vnitřnosti 50 %, sušené hovězí maso 15,5 %, sušené jehněčí maso 12,5 %, hydrolyzované jehněčí maso 3 %), rýže, drůbeží tuk, rýže naturální, hrách, cukrovarské řízky, jablečné výlisky 2,5 %, kvasnice, lososový olej 1,5 %, černý rybíz 0,5 %, borůvky 0,5 %, mononatrium fosfát, ostropestřec mariánský 0,075 %, glukosamin 0,06 %, chondroitin-sulfát 0,05 %, juka 0,03 %, kořen čekanky 0,01 %, rozmarýnový extrakt 0,01 %

Analytické složky: Hrubý protein 29 %, hrubé oleje a tuky 20 %, hrubá vláknina 2,9 %, hrubý popel 6,6 %, vápník 1,3 %, fosfor 0,85 %

Doplňkové látky na 1 kg: Stopové prvky: měď 21 mg (doplněno chelátem mědi a aminokyselin n-hydrátem a síranem měďnatým pentahydrátem), zinek 178 mg (doplněno chelátem zinku a aminokyselin n-hydrátem a oxidem zinečnatým), mangan 40 mg (doplněno chelátem manganu a aminokyselin n-hydrátem a oxidem manganatým), železo 206 mg (doplněno chelátem železa a aminokyselin n-hydrátem a uhličitanem železnatým), jód 3,5 mg (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým), selen 0,44 mg (doplněno organickou formou selenu produkovanou Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060). Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 16600 m.j., vit. D3 1300 m.j., vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 410 mg, niacinamid 76 mg, vit. B1 6 mg, vit. B2 12 mg, vit. B6 7 mg, vit. B12 167 µg, vit. C 330 mg, pantothenan vápenatý 23 mg, kyselina listová 0,7 mg, biotin 0,5 mg, cholinchlorid 1260 mg; L-carnitin 150 mg. Antioxidanty, konzervanty.

Energetická hodnota: 4055 kcal/kg.

Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 8595237033294
Značka: Fitmin
Príchuť: Hovězí, Jehněčí
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť psa: Stredný (10 – 25 kg), Veľký (nad 25 kg)
Zloženie: Bez obilovin
Veľkosť balenia: 11 - 15 kg
Kvalita krmiva: Superprémiové
Špeciálne určenie: Alergie na lepek
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
VK Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.9.2026
Výborné, poměr cena výkon. Kupujeme opakovaně. Náš chlupáč ho má velmi rád :)

Tradiční česká značka sídlící v podhůří Orlických hor, kde s respektem k přírodě a láskou ke zvířatům vyrábíme krmiva pro vaše malé i velké mazlíčky.

logo-fitmin

Výrobná spoločnosť : Dibaq a.s.
Adresa : Helvíkovice 90, 564 01 Helvíkovice
E-mail : dibaq@dibaq.cz

Podobné produkty

Fitmin Dog Medium Maxi Light Senior Lamb With Beef 12 kg
Eko friendly
Fitmin Dog Medium Maxi Light Senior Lamb With Beef 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom ext. D+2 (>50 ks)
€45,91
Jednotková cena: €3,83 / 1 kg

Superprémiové krmivo pre dospelé psy so zníženým obsahom energie a psích seniorov stredných a veľkých plemien.

FT-521114044
Fitmin Dog Medium/Maxi Maintenance Lamb With Beef 12 kg
Eko friendly
Fitmin Dog Medium Maxi Maintenance Lamb With Beef 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom ext. D+2 (>50 ks)
€45,91
Jednotková cena: €3,83 / 1 kg

Superprémiové granule s jahňacím a hovädzím mäsom pre dospelé psy stredných a veľkých plemien podporujú zdravé kĺby a sú obohatené o čučoriedky a...

FT-521114045
Fitmin Dog Medium/Maxi Puppy Lamb With Beef 12 kg
Eko friendly
Fitmin Dog Medium Maxi Puppy Lamb With Beef 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€50,60

Superprémiové krmivo s vysokým obsahom jahňacieho a hovädzieho mäsa v kombinácii s ryžou a hráškom. Pre šteniatka stredných a veľkých plemien.

FT-521114049
Fitmin Medium Light 12 kg
Eko friendly
Fitmin Medium Light 12 kg
Skladom (>50 ks)
€35,70
Jednotková cena: €2,75 / 1 kg

Kompletné krmivo pre psy stredných plemien, ktoré majú problémy s nadváhou alebo majú sklony k obezite.

FT-521114153
Fitmin Medium Maintenance 12 kg
Eko friendly Poznáte z TV
Fitmin Medium Maintenance 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€37,40
Jednotková cena: €3,12 / 1 kg

Kompletné krmivo s obsahom 50 % čerstvého mäsa vhodné pre dospelé psy stredných plemien pri bežnej záťaži.

FT-521114150
Fitmin Medium Maxi Lamb & Rice 12 kg
Eko friendly
Fitmin Medium Maxi Lamb & Rice 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€45,49
Jednotková cena: €3,79 / 1 kg

Kompletné senzitívne krmivo vhodné pre dospelé psy stredných a veľkých plemien (od 13 kg) pri bežnej záťaži.

FT-521114139
Fitmin Medium Performance 12 kg
Eko friendly
€38,68
Jednotková cena: €3,22 / 1 kg

Kompletné krmivo pre veľmi aktívne psy stredných plemien, ktoré potrebujú väčší príjem energie.

FT-521114152
Fitmin Medium Puppy 12 kg
Eko friendly
Fitmin Medium Puppy 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€41,23
Jednotková cena: €3,44 / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteniatka stredných plemien, ktoré je vhodné aj pre gravidné a dojčiace sučky.

FT-521114148
Fitmin Medium Senior 12 kg
Eko friendly
Fitmin Medium Senior 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€37,40
Jednotková cena: €3,12 / 1 kg

Kompletné krmivo s 50 % čerstvého mäsa určené pre staršie psy stredných plemien, ktoré už nie sú príliš aktívne.

FT-521114154