Friskies Indoor s kurčaťom, morkou a zeleninou 10 kg

Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek. 24 hodnotení Podrobnosti hodnotenia
Značka: Friskies

Kompletné krmivo je vhodné pre dospelé mačky žijúce prevažne v byte.

Dostupnosť Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: PL-12606917
€23,36 Jednotková cena: €2,34 / 1 kg
Friskies Indoor s kurčaťom, morkou a zeleninou 10 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek. 24 hodnotení Podrobnosti hodnotenia
Značka: Friskies
Friskies Indoor s kuřetem, krůtou a zeleninou 10 kg
Věrnostní sleva - ANO

Friskies je krmivo vyrobené z kvalitního a pečlivě vybraného masa s obsahem vysoce kvalitních bílkovin a vitaminů. Základem krmiva je kuřecí maso a zeleniny. Krmivo je vhodné pro dospělé kočky žijící převážně v bytě. Krmivo je vysoce stravitelné a maximálně šetrné k organismu. Kromě všech potřebných vitaminů obsahuje také nezbytné minerální látky pro podporu zdravého močového traktu. 

  • Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky žijící v bytě.
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví.
  • Vysoce stravitelné
  • Kvalitní kuřecí maso
  • Šetrné k organismu

Složení: Maso a výrobky živočišného původu, obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, zeleniny (min. 1 % petržele a 1 % oliv v zelených granulích, min. 1 % mrkve v oranžových granulích, min 0.5 % čekanky), minerální látky, kvasnice

Analytické složky: protein 30 %, tuk 10 %, anorganické látky 8 %,
hrubá vláknina 5 %

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A (13.500 m.j./kg), vitamin D3 (1.100 m.j.//kg), síran železnatý (156 mg/kg), jodičnan vápenatý, bezvodý (2,5 mg/kg), síran měďnatý, pentahydrát (37 mg/kg), síran manganatý, monohydrát (16 mg/ kg), síran zinečnatý, monohydrát (197 mg/kg), seleničitan sodný (0,25 mg/kg), taurin (940 mg/kg)

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické doplňkové látky: antioxidanty

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 3222270195980
Značka: Friskies
Príchuť: Kuřecí
Vek mačky: Dospelá mačka
Veľkosť balenia: 6 - 10 kg
Kvalita krmiva: Lacné, Prémiové
Špeciálne určenie: život v bytě
Krajina pôvodu: Maďarsko

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek. 24 hodnotení
5
23x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
MP Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.9.2026
Je superbnas mazlicek je ma rad a sou za peknou cenu.davam 5 hvezdicek
5
JB Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 8.8.2026
dobrý produkt - mačkám veľmi chutí.
5
K Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.7.2026
Super
5
ZD Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.6.2026
Jsem a snad i kočičky kterým to vozím spokojena.
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 16.3.2026
Kočkám chutnají.
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.3.2026
jsem spokojený!
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.2.2026
+ Levné,kočkám chutná

5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.1.2026
+ rychlost jednání

5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.1.2026
Kočkám chutnají.
5
GG Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.11.2025
Mačky su spokojné
5
JD Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.11.2025
S produktom ako aj so samotným obchodom som absolútne spokojná,získali ste trvalého zákazníka.
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.10.2025
Kočkám chutnají
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 8.9.2025
Kočkám chutnají.
5
LA Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.8.2025
Maximálna spokojnosť
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.8.2025
Kočky žerou Friskies velmi nadšeně...
5
JM Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.6.2025
Naše čičurky jsou moc spokojené
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.5.2025
Naše kočky je milujou
5
ŽM Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.1.2025
Velké balení+
5
PN Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.1.2025
Kočičky ho mají rády. Nikdy jim nezbyde žádný kousek.
5
SV Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.1.2025
Tož tady to baští jen kočky...a ty jsou mimořádně spokojené.VŠECHNY!!! Já jsem spokojená hlavně s rychlostí vyřízení dodávky, je až neobvyklá. Vše je dobře zabaleno a vypraveno na cestu. Prostě: jsme tu všichni spokojení a děkujeme. Docela určitě se ozveme zase příště.

Ovládacie prvky výpisu

Výrobná spoločnosť : Nestlé Česko s.r.o.
Adresa : Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, CZ
E-mail : info@nestle.cz

Podobné produkty

Friskies s hovězím, kuřetem a zeleninou 10 kg
Friskies s hovädzím, kuraťom a zeleninou 10 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladom (41 ks)
€21,23
Jednotková cena: €2,12 / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé mačky s hovädzím, kuracím a zeleninou.

PL-12613196
Friskies s kuřetem a se zeleninou 10 kg
Friskies s kuraťom a so zeleninou 10 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (49 ks)
€21,23
Jednotková cena: €2,12 / 1 kg

Kompletné krmivo pre mačky s kuracím mäsom a zeleninou na každodenné vyvážené kŕmenie.

PL-12606050