Friskies s kuraťom a so zeleninou 10 kg

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 62 hodnotení Podrobnosti hodnotenia
Značka: Friskies

Kompletné krmivo pre mačky s kuracím mäsom a zeleninou na každodenné vyvážené kŕmenie.

Dostupnosť Skladom (49 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: PL-12606050
€21,23 Jednotková cena: €2,12 / 1 kg
Friskies s kuraťom a so zeleninou 10 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 62 hodnotení Podrobnosti hodnotenia
Značka: Friskies
Friskies s kuřetem a se zeleninou 10 kg
Věrnostní sleva - ANO

PURINA® FRISKIES® Vitafit™ s kuřecím a zeleninami,  které poskytují vašemu psovi vitaminy a další živiny, které potřebuje ke zdraví. 

  • Kompletní a vyvážené krmivo
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví vašeho psa
  • Obsahuje vitaminy a další živiny
  • Zdravé zažívání díky kvalitním ingrediencím
  • Podporuje lesklou srst a zdravou kůži
  • Podporuje čilost a přináší jiskru do jeho očí

Složení: Obiloviny (20 %), maso a výrobky živočišného původu (4 % kuřete v hnědých a světlehnědých granulích), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, kvasnice, minerální látky, zelenina (1 % zeleniny v zelených, žlutých a oranžových granulích).

Analytické složky: Protein: 30,0 %, obsah tuku: 10,0 %, obsah anorganických látek: 7,5 %, hrubá vláknina: 2,5 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin  A: 12500 mg,  vitamin D3: 1000; mg: Fe (E1): 145; I (E2): 2,5; Cu (E4): 35; Mn (E5): 16; Zn (E6): 183; Se (E8): 0,25. Taurin: 870. S barvivy a antioxidanty.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5997204505101
Značka: Friskies
Príchuť: Kuřecí
Vek mačky: Dospelá mačka
Veľkosť balenia: 6 - 10 kg
Kvalita krmiva: Lacné, Prémiové
Krajina pôvodu: Maďarsko

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 62 hodnotení
5
62x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
MB Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.9.2026
Super krmivo
5
EK Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.7.2026
Výborné krmivo, kupujem len toto, lebo moje mačky to milujú.
5
JS Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.5.2026
Ja jsem byla velice spokojena, moc dobre se mi u Vas nakupovalo
5
VŽ Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.5.2026
Super
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.4.2026
+ Kočkám chutná

5
LD Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.3.2026
jsem s produktem spokojený
5
MM Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.3.2026
Super
5
EB Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.3.2026
Kočky jsou spokojené.
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.3.2026
Tyto granule kupujeme už dlouho. V tomto novém balení vypadají jinak než dřív. Jsou méně barevné a méně voní. Kočky je ale jedí jako dřív, takže asi vše v pořádku.
5
HH Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.2.2026
Friskies u vás nekupuji pravidelně.
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.1.2026
+ i naše kočky to žerou

5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.12.2025
naše kočky sežerou vše
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.12.2025
OK
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.12.2025
Kvalita
5
MS Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.11.2025
Super
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.10.2025
+ Kočičkam chutna

5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.10.2025
produkt jsem již hodnotil 2x
5
HŽ Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.10.2025
Naprostá spokojenost
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.10.2025
+ dobrá cena, oproti najlacnejším obsahuje menej balastu (tuším múka je pre mačky problém)

5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.10.2025
Osvědčené granule které naše kočky bez problémů žerou.

Ovládacie prvky výpisu

Výrobná spoločnosť : Nestlé Česko s.r.o.
Adresa : Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, CZ
E-mail : info@nestle.cz

Podobné produkty

Friskies Indoor s kuřetem, krůtou a zeleninou 10 kg
Friskies Indoor s kurčaťom, morkou a zeleninou 10 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom (7 ks)
€23,36
Jednotková cena: €2,34 / 1 kg

Kompletné krmivo je vhodné pre dospelé mačky žijúce prevažne v byte.

PL-12606917
Friskies s hovězím, kuřetem a zeleninou 10 kg
Friskies s hovädzím, kuraťom a zeleninou 10 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladom (41 ks)
€21,23
Jednotková cena: €2,12 / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé mačky s hovädzím, kuracím a zeleninou.

PL-12613196