Marp Variety Dog konzerva Blue River 400g

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Marp Variety

Konzerva pre psov Marp Variety Blue River obsahuje 95 % bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Obsahuje iba mäso (morka, hovädzie a losos), ryžu, vývar a minerály. Bez konzervantov.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: MAR192
Množstevná zľava
1 - 9 ks
€2,77 / ks
10 - 19 ks = zľava 4 %
€2,66 / ks
20 - 29 ks = zľava 8 %
€2,55 / ks
30 a viac ks = zľava 10 %
€2,49 / ks
Ušetríte €0
€2,77 Jednotková cena: €6,93 / 1 kg
Marp Variety Dog konzerva Blue River 400g
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Marp Variety
Marp Variety Dog konzerva Blue River 400g
Zipi odporúča Věrnostní sleva - ANO Viac za menej
Konzervy Marp Variety obsahují 95% bílkovin ze živočišných zdrojů. Obsahují pouze maso, vnitřnosti, rýži, vývar a minerály. Nepoužíváme žádné umělé konzervanty, barviva, plnidla apod.
  • 95% bílkovin pochází ze živočišných zdrojů
  • Kombinace svaloviny a vnitřností
  • Hrubá paštika s rýží
  • Vysoká chutnost a stravitelnost
  • Vhodné i k míchání s granulemi
Určeno pro: Štěňata, dospělé psy, seniory, psy s nadváhou
Složení: Krůta 38 % (maso a vnitřnosti), Hovězí 25 % (maso a vnitřnosti), Losos 20 % (maso a vnitřnosti), Vývar 10 %, Hnědá rýže 5 %, Kolagen 1 %, Minerály 1 %.
Nutriční aditiva na kg:
Vitamin D3 (E671) 200 mg, Vitamin E (3a700) 100 mg, Biotin (3a880) 0,2 mg, Zinek (3b606) 15 mg, Železo (3b103) 12 mg, Mangan (3b502) 2 mg, Jodid draselný (3b201) 0,5 mg, Měď (3b405) 1 mg.
Analytické složky:
Hrubý protein 9 %
Hrubý tuk 7 %
Hrubá vláknina 1 %
Hrubé popeloviny 2,5 %
Vlhkost 75 %
Vápník 0,2 %
Fosfor 0,2 %
Sodík 0,5%
ME 1200 kcal/kg
Krmný návod:
400g konzervy na každých 8kg váhy denně. Štěňata a kojící feny mohou potřebovat 2-3x větší porci. Podávejte v pokojové teplotě a zajistěte dostatek pitné vody. Po otevření uchovávejte v lednici
Kategória: Konzervy pre psov
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 8595612504272
Značka: Marp Variety
Príchuť: Hovězí, Krůtí, Losos
Vek psa: Šteňa (do 1 roka), Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť balenia: 201 - 400g
Podiel mäsa: 70 - 90%
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Špičkové a funkční receptury, které jsou založeny na tradiční kombinaci masa a hnědé rýže. Řada variety je výjimečná tím, že neobsahuje lepek. Vysoký obsah živočišných bílkovin a chutnost jsou postaveny na kombinaci čerstvého a sušeného masa. A jako bonus obsahují všechny receptury i kloubní výživu.

marp variety

Výrobná spoločnosť : Pučálka s.r.o.
Adresa : Malkovského 584, 199 00, Praha 9
E-mail : info@krmiva-pucalka.cz

Podobné produkty

Marp Variety Dog konzerva Grass Field 400g
Zipi odporúča Viac za menej
Marp Variety Dog konzerva Grass Field 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€2,77
Jednotková cena: €6,93 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Variety Grass Field obsahuje 95 % bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Obsahuje iba mäso (morku, hovädzie a jahňacie), ryžu,...

MAR190
Marp Variety Dog konzerva Slim and Fit 400g
Zipi odporúča Viac za menej
€2,77
Jednotková cena: €6,93 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Variety Slim and Fit pre staršie psy a psy s nadváhou. Iba 3 % tuku. Obsahuje iba mäso (biela ryba a kura), ryžu, vývar a...

MAR194
Marp Variety Single Rabbit konzerva králík 400g
Zipi odporúča Viac za menej
Marp Variety Single Rabbit konzerva králik 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€3,19
Jednotková cena: €7,98 / 1 kg

Konzerva pre psy s králičím mäsom.

MAR235
Marp Variety Single Tuna konzerva tuňák 400g
Zipi odporúča Viac za menej
Marp Variety Single Tuna konzerva tuniak 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€3,19
Jednotková cena: €7,98 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Variety Single Tuna obsahuje 99% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Obsahuje jeden druh mäsa. Neobsahuje žiadne umelé...

MAR236
Marp Variety Single Turkey konzerva krůtí 400g
Zipi odporúča Viac za menej
Marp Variety Single Turkey konzerva morčacie 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€3,19
Jednotková cena: €7,98 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Variety Single Turkey obsahuje 99 % bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Obsahuje jeden druh mäsa. Neobsahuje žiadne umelé...

MAR234