N&D PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 10kg

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: N&D Prime

Kompletné suché krmivo N&D PRIME bez obilnín, s kurčaťom a granátovým jablkom pre dospelé mačky. 98 % bielkovín živočíšneho pôvodu, 0 % obilnín a GMO surovín.

Dostupnosť Skladom Brno (36 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: ZB008691
€97,40 Jednotková cena: €9,74 / 1 kg
N&D PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 10kg
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: N&D Prime
Granule pro psy ZB008691
Věrnostní sleva - ANO

Kompletní suché krmivo bez obilovin, s kuřetem a granátovým jablkem pro dospělé kočky. Krmiva pro kočky jsou velmi kvalitní stravou, která byla vyvinuta vědeckým týmem v Neapoli. Granule jsou vyrobeny za čerstva z přírodních ingrediencí, které uspokojí i ty nejmlsnější kočičí jazýčky. Granule jsou určeny k pokrytí veškerých výživových potřeb koček nad 1 rok. Granule s označením PRIME obsahují vysoce kvalitní suroviny živočišného původu (70 %). Naopak neobsahují obilniny a geneticky modifikované organismy. Italská receptura je založena na poměru 70:30:0 (70 % ingrediencí živočišného původu, 30 % ovoce + zelenina + minerály, 0 % obilnin).

Kvalitní krmivo N&D PRIME bez obilovin, pro dospělé kočky, s kuřecím masem a granátovým jablkem.

Výhody krmiva N&D PRIME:

  • pouze kvalitní suroviny, kuřata z volných chovů
  • 98 % bílkovin živočišného původu, 0 % obilovin a GMO surovin
  • vyvážený poměr bílkovin, tuků, minerálů a vitamínů
  • nízký glykemický index
  • vitamíny a minerály z ovoce a zeleniny

Složení:

čerstvé vykostěné kuře (30 %), sušené kuřecí maso (28 %), brambory, kuřecí tuk, sušená celá vejce, čerstvý herring, sušený herring, rybí olej (ze sledě), vláknina z hrášku, sušené mrkve, sušená vojtěška, inulin, fruktooligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannanoligosacharidů), sušené granátové jablko (0,5 %), sušená jablka, sušený špenát, psyllium (0,3 %), sušený sladký pomeranč, sušené borůvky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kořen kurkumy (0,2 %), extrakt z aloe vera 1000 mg.

Aditiva na 1kg:

Vitamín A 18000MJ; Vitamín D3 1200MJ; Vitamín E 600 mg; Vitamín C 300 mg; Niacin 150 mg; kyselina pantothenová 50 mg; Vitamín B2 20 mg; Vitamín B6 8.1 mg; Vitamín B1 10 mg; Vitamín H 1.50 mg; kyselina listová 1.50 mg; Vitamín B12 0.1 mg; cholin chlorid 2500 mg; betakaroten 1.5 mg; chelát zinku hydroxy analogu methioninu 910 mg; chelát manganu hydroxy analogu methioninu 380 mg; chelátová forma železa, hydrát 250 mg; chelát mědi hydroxy analogu methioninu 88 mg; DL-Metionin 5000 mg; Taurin 4000 mg; L-karnitin 300 mg. Senzorické doplňkové látky: extrakt ze zeleného čaje 100 mg, extrakt z rozmarýnu. Antioxidanty: extrakt z vyšším podílem tokoferolu přirozeného původu.

Analýza:

Hrubý protein 44 %; hrubé tuky a oleje 20 %; hrubá vláknina 1.8 %; vlhkost 8 %, hrubý popel 8.5 %; Vápník 1.5 %; Fosfor 1.3 %; Hořčík 0.09 %, Omega-6 3.3 %; Omega-3 0.9 %; DHA 0.5 %; EPA 0.3 %; Glukosamin 1200 mg/kg; Chondroitin sulfát 900 mg/kg. Energická hodnota: EM 4204 kcal/kg - 17,59 MJ/kg.

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 8010276024930
Značka: N&D Prime
Príchuť: Kuřecí
Vek mačky: Dospelá mačka
Zloženie: Bez obilovin
Veľkosť balenia: 6 - 10 kg
Kvalita krmiva: Holistické
Krajina pôvodu: Itálie

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobná spoločnosť : Russo Mangimi S.p.A.
Adresa : Via Nazionale delle Puglie snc, 80035 Nola (NA), IT
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

Granule pro kočky ZB008409
N&D PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 5kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€54,85
Jednotková cena: €10,97 / 1 kg

Kompletné suché krmivo N&D PRIME bez obilnín, s kuraťom a granátovým jablkom pre dospelé mačky. 98 % bielkovín živočíšneho pôvodu, 0 % obilnín...

ZB008409
Granule pro psy KRM12599
N&D PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 1,5kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€24,21
Jednotková cena: €16,14 / 1 kg

Kompletné suché krmivo N&D PRIME bez obilnín, s kurčaťom a granátovým jablkom pre dospelé mačky. 98 % bielkovín živočíšneho pôvodu, 0 % obilnín...

KRM12599
N&D PRIME Cat GF Chicken & Pomegranate Adult 300 g
€6,34
Jednotková cena: €21,13 / 1 kg

Bezobilné kompletné krmivo s kuracím mäsom pre mačky.

KRM12598