N&D PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 5kg

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: N&D Prime

Kompletné suché krmivo N&D PRIME bez obilnín, s kuraťom a granátovým jablkom pre dospelé mačky. 98 % bielkovín živočíšneho pôvodu, 0 % obilnín a GMO surovín.

Dostupnosť Skladom Brno (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: ZB008409
€54,85 Jednotková cena: €10,97 / 1 kg
N&D PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 5kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: N&D Prime
Granule pro kočky ZB008409
Věrnostní sleva - ANO

Nutriční systém pro masožravce Natural & Delicious Grain Free s obsahem:

  • 70 % vysoce kvalitních surovin živočišného původu
  • 30 % ovoce, zeleniny a minerálů
  • 0 % obilnin

Natural & Delicious působí jako prevence obezity a diabetu díky svému nízkému glykemickému indexu získanému vyloučením obilnin - umožňuje postupné uvolňování energie během dne.
GMO Free – bez geneticky modifikovaných organismů.
Bez obsahu lepku.
Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků bohatých na tokoferol, který umožňuje konzervaci přírodním způsobem.
Baleno v ochranné atmosféře. Při procesu balení se kyslík nahrazuje dusíkem, který zaručuje přírodní konzervaci produktu.
Vysoký obsah vysoce kvalitních Vitamínů, které se díky přídavku "za studena" vyznačují delší trvanlivostí.

Receptura s kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé kočky.

 
Výhody krmiva N&D PRIME:
  • pouze kvalitní suroviny, kuřata z volných chovů
  • 98 % bílkovin živočišného původu, 0 % obilovin a GMO surovin
  • vyvážený poměr bílkovin, tuků, minerálů a vitamínů
  • nízký glykemický index
  • vitamíny a minerály z ovoce a zeleniny
 
Složení:
čerstvé vykostěné kuře (30 %), sušené kuřecí maso (28 %), brambory, kuřecí tuk, sušená celá vejce, čerstvý herring, sušený herring, rybí olej (ze sledě), vláknina z hrášku, sušené mrkve, sušená vojtěška, inulin, fruktooligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannanoligosacharidů), sušené granátové jablko (0,5 %), sušená jablka, sušený špenát, psyllium (0,3 %), sušený sladký pomeranč, sušené borůvky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kořen kurkumy (0,2 %), extrakt z aloe vera 1000 mg.
 
Aditiva na 1kg:
Vitamín A 18000MJ; Vitamín D3 1200MJ; Vitamín E 600 mg; Vitamín C 300 mg; Niacin 150 mg; kyselina pantothenová 50 mg; Vitamín B2 20 mg; Vitamín B6 8.1 mg; Vitamín B1 10 mg; Vitamín H 1.50 mg; kyselina listová 1.50 mg; Vitamín B12 0.1 mg; cholin chlorid 2500 mg; betakaroten 1.5 mg; chelát zinku hydroxy analogu methioninu 910 mg; chelát manganu hydroxy analogu methioninu 380 mg; chelátová forma železa, hydrát 250 mg; chelát mědi hydroxy analogu methioninu 88 mg; DL-Metionin 5000 mg; Taurin 4000 mg; L-karnitin 300 mg. Senzorické doplňkové látky: extrakt ze zeleného čaje 100 mg, extrakt z rozmarýnu. Antioxidanty: extrakt z vyšším podílem tokoferolu přirozeného původu.
 
Analýza:
Hrubý protein 44 %; hrubé tuky a oleje 20 %; hrubá vláknina 1.8 %; vlhkost 8 %, hrubý popel 8.5 %; Vápník 1.5 %; Fosfor 1.3 %; Hořčík 0.09 %, Omega-6 3.3 %; Omega-3 0.9 %; DHA 0.5 %; EPA 0.3 %; Glukosamin 1200 mg/kg; Chondroitin sulfát 900 mg/kg. Energická hodnota: EM 4204 kcal/kg - 17,59 MJ/kg.
Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 5 kg
EAN: 8010276032683
Značka: N&D Prime
Príchuť: Kuřecí
Vek mačky: Dospelá mačka
Zloženie: Bez obilovin
Veľkosť balenia: 1 - 5 kg
Kvalita krmiva: Holistické
Krajina pôvodu: Itálie

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
LL Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.4.2025
Vynikající produkt, hodně chutná mazlíčkům,
Výrobná spoločnosť : Russo Mangimi S.p.A.
Adresa : Via Nazionale delle Puglie snc, 80035 Nola (NA), IT
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

Granule pro psy KRM12599
N&D PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 1,5kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€24,21
Jednotková cena: €16,14 / 1 kg

Kompletné suché krmivo N&D PRIME bez obilnín, s kurčaťom a granátovým jablkom pre dospelé mačky. 98 % bielkovín živočíšneho pôvodu, 0 % obilnín...

KRM12599
Granule pro psy ZB008691
€97,40
Jednotková cena: €9,74 / 1 kg

Kompletné suché krmivo N&D PRIME bez obilnín, s kurčaťom a granátovým jablkom pre dospelé mačky. 98 % bielkovín živočíšneho pôvodu, 0 % obilnín...

ZB008691
N&D PRIME Cat GF Chicken & Pomegranate Adult 300 g
€6,34
Jednotková cena: €21,13 / 1 kg

Bezobilné kompletné krmivo s kuracím mäsom pre mačky.

KRM12598