Nobby VELOURS obojek ze semišové kůže L-XL 60cm světle modrá
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 60 cm, vhodné pro obvod krku psa 50 - 58 cm. Šíře 28/32 mm.

-
celková délka obojku 60 cm
-
vhodné pro obvod krku psa 50 - 58 cm
-
šíře obojku 28/32 mm
Barva: světle modrá
Obojek doporučujeme kombinovat s vodítkem ze stejné kolekce "Nobby VELOURS"
| Kategorie: | Obojky pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.088 kg |
| EAN: | 4033766118944 |
| Značka: | Nobby |
| Typ: | plochý |
| Velikost psa: | Velký (nad 25 kg) |
| Obvod krku psa (cm): | 58 |
| Barva: | Modrá |
| Velikost: | L-XL |
| Materiál: | Kůže |
| Typ: | klasický |
| Tloušťka obojku (mm): | 28 |
| Velikost obojku: | 50 - 58 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Známá německá značka chovatelských potřeb byla založena v roce 1991. Firma Nobby se stala jedním z největších a nejznámějších producentů chovatelských potřeb v Evropě. Značka Nobby je známá velmi širokým sortimentem (potřeby pro chovatele psů, koček, hlodavců, exotických ptáků a akvaristiky) a výjimečnou kvalitou produktů ve srovnání s jinými pet značkami.
| Výrobní společnost : | Nobby Pet Shop GmbH |
|---|---|
| Adresa : | https://www.nobby.de/en/ |
| E-mail : | info@nobby.de |
Související produkty
Kožené obojky EXCLUSIVE z měkké kůže s nerezovým kováním jsou velmi odolné a ideální pro střední a velká plemena pro obvod krku 35-44 cm.
Obojek z kvalitního dvojitého nylonu. Měkká výplň. Šířka 15mm. Nastavitelná velikost.
Kožený plochý obojek o délce 45 cm, vhodný pro obvod 34-41 cm.
Kožený plochý obojek o délce 45 cm, vhodný pro obvod 34-41 cm.
Obojky z měkké maštěné hovězí kůže s klasickou přezkou a svařovaným déčkem pro připnutí vodítka, vhodné pro malá, střední i velká plemena s obvodem...
Kožené obojky EXCLUSIVE z měkké kůže s nerezovým kováním jsou velmi odolné a ideální pro střední a velká plemena pro obvod krku 35-44 cm.
Extra široký obojek Nobby pro psy. Podšitý neoprénovou vrstvou, která je šetrná k srsti psa. Nastavitelná velikost 32-45cm. Šíře 38mm
Obojek z kvalitního dvojitého nylonu. Měkká výplň. Šířka 20mm. Nastavitelná velikost.
Plochý kožený obojek růžové barvy s délkou 42 cm s obvodem krku 34 - 40 cm.
Kožený obojek zelené barvy s délkou 42 cm s obvodem krku 34 - 40 cm.
Extra široký obojek Nobby pro psy. Podšitý neoprénovou vrstvou, která je šetrná k srsti psa. Nastavitelná velikost 55-70cm. Šíře 40mm
Kvalitní nylonový obojek podšitý neoprénovou vrstvou, která je šetrná k srsti psa. Nastavitelná velikost 50-65cm.
Vyrobené z kvalitní vrchové hovězí kůže, obojky budou pevné a odolné, což je důležité, zejména u větších psů, kteří mohou vyvíjet větší sílu a...
Vyrobené z kvalitní vrchové hovězí kůže, obojky budou pevné a odolné, což je důležité, zejména u větších psů, kteří mohou vyvíjet větší sílu a...
Kožený obojek délky 40 cm. Pro obvod 29 -36 cm.
Podobné produkty
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 60 cm, vhodné pro obvod krku psa 50 - 58 cm. Šíře 28/32 mm.
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 60 cm, vhodné pro obvod krku psa 50 - 58 cm. Šíře 28/32 mm.
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 60 cm, vhodné pro obvod krku psa 50 - 58 cm. Šíře 28/32 mm.
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 60 cm, vhodné pro obvod krku psa 50 - 58 cm. Šíře 28/32 mm.
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 60 cm, vhodné pro obvod krku psa 50 - 58 cm. Šíře 28/32 mm.
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 60 cm, vhodné pro obvod krku psa 50 - 58 cm. Šíře 28/32 mm.




