Fitmin For Life Light & Senior 12 kg

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin For Life

České prémiové krmivo so zníženým obsahom energie. Vhodné pre dospelé psy s nadváhou a seniorov.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: FT-511114064
€26,34 Jednotková cena: €2,20 / 1 kg
Fitmin For Life Light & Senior 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin For Life
Fitmin For Life Light & Senior 12 kg
Věrnostní sleva - ANO
Krmivo pro starší psy a psy s nádváhou Fitmin dog For Life Light and Senior představuje tradiční krmivo v prémiové kvalitě, které uspokojí jak chutě, tak specifické potřeby na vyváženou stravu Vašeho psa v seniorském věku. Je ideální také pro psy s nadváhou. U psů všech velikostí se občas mohou vyskytnout situace, kdy je třeba sáhnout po krmivu s kvalitní vlákninou pro správnou peristaltiku střev s nižším obsahem energie.
 
Složení:
maso (čerstvé maso /drůbeží, vepřové, hovězí/ - 20 %, sušené drůbeží maso 12 %, hydrolyzovaná vepřová játra 3,5 %), kukuřice, pšenice, rýže, pšeničná mouka, pšeničné otruby, drůbeží tuk, cukrovarské řízky sušené 2 %, pivovarské kvasnice, sušené jablečné výlisky 1 %, pšeničné klíčky, lososový olej, čekankový kořen 0,01 %, juka 0,005 %.
 
Analytické složky:
hrubý protein 20 %, hrubé oleje a tuky 8,2 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 4,8 %, vápník 0,8 %, fosfor 0,7 %
 
Obsah doplňkových látek/1kg:
stopové prvky: měď 15 mg (doplněno síranem měďnatým pentahydrátem), zinek 126 mg (doplněno oxidem zinečnatým), mangan 38 mg (doplněno oxidem manganatým), železo 80 mg (doplněno uhličitanem železnatým), jód 1,4 mg (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým), selen 0,3 mg (doplněno seleničitanem sodným); vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 19000 m.j., vit. D3 1700 m.j., vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 130 mg, niacinamid 65 mg, vit. B1 7 mg, vit. B2 9 mg, vit. B6 6 mg, vit. B12 20 µg, vit. C 150 mg, pantothenan vápenatý 16 mg, kyselina listová 0,9 mg, biotin 0,6 mg, cholinchlorid 1500 mg; mikroorganismy: Enterococcus faecium (NCIMB 10415) 4.108 CFU; antioxidanty, konzervanty.
Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 8595237034062
Značka: Fitmin For Life
Príchuť: Vepřová
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov), Senior (nad 7 rokov)
Veľkosť psa: Malý (do 10 kg), Stredný (10 – 25 kg), Veľký (nad 25 kg)
Veľkosť balenia: 11 - 15 kg
Kvalita krmiva: Prémiové
Špeciálne určenie: Kastrovaný pes, Light, Nadváha
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.10.2025
+ Moc chutná

5
MK Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.9.2025
Chutná :)

Fitmin For Life je prémiová řada krmiv české značky Fitmin, která nabízí kompletní a vyváženou výživu pro psy i kočky všech plemen a věkových kategorií. Granule, konzervy i kapsičky jsou vyráběny z kvalitních surovin s vysokým podílem masa a doplněny o zdravé ingredience, jako jsou bylinky, prebiotika či lososový olej. Sortiment zahrnuje varianty pro štěňata, dospělé, seniory, malá i velká plemena a speciální receptury pro citlivé jedince. Fitmin For Life spojuje poctivý český původ, chuťovou atraktivitu a důraz na dlouhodobé zdraví mazlíčků.

fitmin logo

Výrobná spoločnosť : Dibaq a.s.
Adresa : Helvíkovice 90, 564 01 Helvíkovice
E-mail : dibaq@dibaq.cz

Podobné produkty

Fitmin Dog For Life Adult 12 kg
€28,04
Jednotková cena: €2,34 / 1 kg

Kompletné krmivo prémiovej kvality pre dospelé psy všetkých plemien pri bežnej záťaži. Obsahuje čerstvé mäso bez kosti.

FT-511114050
Fitmin Dog For Life Adult Large Breed 12kg
Fitmin Dog For Life Adult Large Breed 12kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€28,04
Jednotková cena: €1,87 / 1 kg

České prémiové krmivo Fitmin For Life pre dospelé psy veľkých a obrích plemien (od 15 – 18 mesiacov).

FT-511114052
Fitmin Dog For Life Beef & Rice 12 kg
Fitmin Dog For Life Beef & Rice 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bežnou záťažou. Obsahuje čerstvé mäso bez kosti.

FT-511114055
Fitmin Dog For Life Junior Large 12 kg
€29,74
Jednotková cena: €2,48 / 1 kg

Kompletné krmivo prémiovej kvality pre šteniatka veľkých a obrovských plemien s bežnou záťažou. Obsahuje čerstvé mäso bez kosti.

FT-511114059
Fitmin Dog For Life Lamb&Rice 12kg
Fitmin Dog For Life Lamb&Rice 12kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

České prémiové krmivo pre dospelé psy všetkých plemien s hypoalergénnou receptúrou. Granule obsahujú jahňacie mäso, ktoré je šetrné k tráveniu.

FT-511114060
Fitmin Dog For Life Puppy 12 kg
€29,74
Jednotková cena: €2,48 / 1 kg

Kompletné krmivo prémiovej kvality pre šteniatka všetkých plemien a feny v období gravidity a laktácie.

FT-511114066
Fitmin For Life Dog Mini 12 kg
€28,04
Jednotková cena: €2,34 / 1 kg

Prémiové krmivo pre malé plemená psov, ktoré uspokojí ako chute vašich psov, tak požiadavky na vyváženú stravu. 

FT-511114053
Fitmin For Life Mini Lamb & Rice 12kg
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

Kompletné hypoalergénne krmivo s jahňacím mäsom pre dospelé psy malých plemien.

FT-511114062
Fitmin dog For Life Duck & Turkey 12 kg
Fitmin dog For Life Duck & Turkey 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

České prémiové krmivo Fitmin For Life pre dospelé psy všetkých plemien s hypoalergénnou receptúrou. Granule obsahujú kačacie mäso, ktoré je šetrné...

FT-511114057