Fitmin Dog For Life Adult 12 kg

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin For Life

Kompletné krmivo prémiovej kvality pre dospelé psy všetkých plemien pri bežnej záťaži. Obsahuje čerstvé mäso bez kosti.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: FT-511114050
€28,04 Jednotková cena: €2,34 / 1 kg
Fitmin Dog For Life Adult 12 kg
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin For Life
Fitmin Dog For Life Adult 12 kg
Věrnostní sleva - ANO

Krmivo Fitmin For Life Adult představuje tradiční kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen v běžné zátěži v prémiové kvalitě, které uspokojí jak chutě, tak vyváženou stravu v průběhu plnohodnotného života vašeho psa. Navíc vás jistě potěší, že vašemu psovi můžete dopřát skvělou chuť a kvalitu za přiměřenou cenu.

Pro zachování živin ve vysoké kvalitě a lahodnou chuť obsahuje pytel granulí čerstvé maso bez kosti.

Adult je krmivo pro psy všech plemen z řady Fitmin For Life. Krmiva z řady Fitmin For Life byla vyvinuta tak, aby uspokojila potřeby psa jak podle jeho životního období, tak i podle toho, jak je veliký. Díky stejnému obsahu surovin můžete přecházet z jednoho typu krmiva na druhé bez nutnosti postupného přechodu a míchání krmiv. Vybírat můžete z variant určených pro štěňata, juniory velkých plemen, dospělé psy všech plemen, dospělé psy velkých a obřích plemen, seniory, psy malých plemen až po krmiva pro psy s nadváhou.

V této řadě také naleznete krmivo pro psy s citlivějším zažíváním založené na rýži s jehněčím, hovězím nebo kachním masem.

Složení: Maso (sušené drůbeží maso 21 %, čerstvé maso /drůbeží, vepřové, hovězí/ - 20 %, hydrolyzovaná vepřová játra 3 %), pšenice, pšeničná mouka, pšeničné otruby, rýže, drůbeží tuk, cukrovarské řízky sušené, pivovarské kvasnice, lososový olej 1 %, minerální látky, sušené jablečné výlisky 0,5 %, pšeničné klíčky, přírodní vláknina, čekankový kořen 0,01 %, juka 0,005 %.

Analytické složky: Hrubý protein 25 %, hrubé oleje a tuky 14,5 %, hrubá vláknina 3,7 %, hrubý popel 6,3 %, vápník 1,2 %, fosfor 0,9 %.

Doplňkové látky na 1 kg: Stopové prvky: měď 19 mg (doplněno síranem měďnatým pentahydrátem), zinek 158 mg (doplněno oxidem zinečnatým), mangan 50 mg (doplněno oxidem manganatým), železo 88 mg (doplněno uhličitanem železnatým), jód 1,6 mg (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým), selen 0,3 mg (doplněno seleničitanem sodným). Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 20000 m.j., vit. D3 1800 m.j., vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 140 mg, niacinamid 86 mg, vit. B1 7 mg, vit. B2 10 mg, vit. B6 6 mg, vit. B12 25 µg, vit. C 170 mg, pantothenan vápenatý 19 mg, kyselina listová 1 mg, biotin 0,6 mg, cholinchlorid 2000 mg, antioxidanty, konzervanty.

Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 8595237034048
Značka: Fitmin For Life
Príchuť: Drůbež, Hovězí, Vepřová
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť psa: Stredný (10 – 25 kg)
Veľkosť balenia: 11 - 15 kg
Kvalita krmiva: Prémiové
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Fitmin For Life je prémiová řada krmiv české značky Fitmin, která nabízí kompletní a vyváženou výživu pro psy i kočky všech plemen a věkových kategorií. Granule, konzervy i kapsičky jsou vyráběny z kvalitních surovin s vysokým podílem masa a doplněny o zdravé ingredience, jako jsou bylinky, prebiotika či lososový olej. Sortiment zahrnuje varianty pro štěňata, dospělé, seniory, malá i velká plemena a speciální receptury pro citlivé jedince. Fitmin For Life spojuje poctivý český původ, chuťovou atraktivitu a důraz na dlouhodobé zdraví mazlíčků.

fitmin logo

Výrobná spoločnosť : Dibaq a.s.
Adresa : Helvíkovice 90, 564 01 Helvíkovice
E-mail : dibaq@dibaq.cz

Podobné produkty

Fitmin Dog For Life Adult Large Breed 12kg
Fitmin Dog For Life Adult Large Breed 12kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€28,04
Jednotková cena: €1,87 / 1 kg

České prémiové krmivo Fitmin For Life pre dospelé psy veľkých a obrích plemien (od 15 – 18 mesiacov).

FT-511114052
Fitmin Dog For Life Beef & Rice 12 kg
Fitmin Dog For Life Beef & Rice 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bežnou záťažou. Obsahuje čerstvé mäso bez kosti.

FT-511114055
Fitmin Dog For Life Junior Large 12 kg
€29,74
Jednotková cena: €2,48 / 1 kg

Kompletné krmivo prémiovej kvality pre šteniatka veľkých a obrovských plemien s bežnou záťažou. Obsahuje čerstvé mäso bez kosti.

FT-511114059
Fitmin Dog For Life Lamb&Rice 12kg
Fitmin Dog For Life Lamb&Rice 12kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

České prémiové krmivo pre dospelé psy všetkých plemien s hypoalergénnou receptúrou. Granule obsahujú jahňacie mäso, ktoré je šetrné k tráveniu.

FT-511114060
Fitmin Dog For Life Puppy 12 kg
€29,74
Jednotková cena: €2,48 / 1 kg

Kompletné krmivo prémiovej kvality pre šteniatka všetkých plemien a feny v období gravidity a laktácie.

FT-511114066
Fitmin For Life Dog Mini 12 kg
€28,04
Jednotková cena: €2,34 / 1 kg

Prémiové krmivo pre malé plemená psov, ktoré uspokojí ako chute vašich psov, tak požiadavky na vyváženú stravu. 

FT-511114053
Fitmin For Life Light & Senior 12 kg
Fitmin For Life Light & Senior 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€26,34
Jednotková cena: €2,20 / 1 kg

České prémiové krmivo so zníženým obsahom energie. Vhodné pre dospelé psy s nadváhou a seniorov.

FT-511114064
Fitmin For Life Mini Lamb & Rice 12kg
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

Kompletné hypoalergénne krmivo s jahňacím mäsom pre dospelé psy malých plemien.

FT-511114062
Fitmin dog For Life Duck & Turkey 12 kg
Fitmin dog For Life Duck & Turkey 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

České prémiové krmivo Fitmin For Life pre dospelé psy všetkých plemien s hypoalergénnou receptúrou. Granule obsahujú kačacie mäso, ktoré je šetrné...

FT-511114057