Fitmin Dog For Life Puppy 12 kg

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin For Life

Kompletné krmivo prémiovej kvality pre šteniatka všetkých plemien a feny v období gravidity a laktácie.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: FT-511114066
€29,74 Jednotková cena: €2,48 / 1 kg
Fitmin Dog For Life Puppy 12 kg
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin For Life
Fitmin Dog For Life Puppy 12 kg
Věrnostní sleva - ANO

Krmivo pro štěně Fitmin dog For Life Puppy představuje tradiční krmivo v prémiové kvalitě, které uspokojí jak chutě, tak vyváženou stravu v průběhu štěněcího života Vašeho psa. Krmení Fitmin For Life je vhodné pro štěňata do 12 měsíců věku. Krmivo je také vhodné pro březí a kojící feny všech plemen psů.

Navíc Vás jistě potěší, že můžete dopřát Vašemu psovi skvělou chuť a kvalitu za přiměřenou cenu.

Složení: Maso (sušené drůbeží maso 27 %, čerstvé maso /drůbeží, vepřové, hovězí/ - 25 %, hydrolyzovaná vepřová játra 3,5 %), drůbeží tuk 11 %, rýže, pšeničná mouka, pšeničné otruby, kukuřice, pšenice, hydrolyzovaný drůbeží protein, cukrovarské řízky, pivovarské kvasnice 2,5 %, pšeničné klíčky, sušené jablečné výlisky 1,5 %, lososový olej 0,4 %, čekankový kořen 0,1 %, juka 0,05 %.

Analytické složky: Hrubý protein 30 %, hrubé oleje a tuky 18 %, hrubá vláknina 2,9 %, hrubý popel 7,4 %, vápník 1,4 %, fosfor 1 %.

Doplňkové látky na 1 kg: Stopové prvky: měď 18 mg (doplněno síranem měďnatým pentahydrátem), zinek 157 mg (doplněno oxidem zinečnatým), mangan 41 mg (doplněno oxidem manganatým), železo 93 mg (doplněno uhličitanem železnatým), jód 1,7 mg (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým), selen 0,4 mg (doplněno seleničitanem sodným). Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 21000 m.j., vit. D3 1800 m.j., vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 140 mg, niacinamid 68 mg, vit. B1 6,5 mg, vit. B2 12 mg, vit. B6 6 mg, vit. B12 27 µg, vit. C 173 mg, pantothenan vápenatý 17 mg, kyselina listová 1,1 mg, biotin 0,6 mg, cholinchlorid 2000 mg, antioxidanty, konzervanty.

Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 8595237034079
Značka: Fitmin For Life
Príchuť: Drůbež, Hovězí, Vepřová
Vek psa: Šteňa (do 1 roka)
Veľkosť psa: Malý (do 10 kg), Stredný (10 – 25 kg), Veľký (nad 25 kg)
Veľkosť balenia: 11 - 15 kg
Kvalita krmiva: Prémiové
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Fitmin For Life je prémiová řada krmiv české značky Fitmin, která nabízí kompletní a vyváženou výživu pro psy i kočky všech plemen a věkových kategorií. Granule, konzervy i kapsičky jsou vyráběny z kvalitních surovin s vysokým podílem masa a doplněny o zdravé ingredience, jako jsou bylinky, prebiotika či lososový olej. Sortiment zahrnuje varianty pro štěňata, dospělé, seniory, malá i velká plemena a speciální receptury pro citlivé jedince. Fitmin For Life spojuje poctivý český původ, chuťovou atraktivitu a důraz na dlouhodobé zdraví mazlíčků.

fitmin logo

Výrobná spoločnosť : Dibaq a.s.
Adresa : Helvíkovice 90, 564 01 Helvíkovice
E-mail : dibaq@dibaq.cz

Podobné produkty

Fitmin Dog For Life Adult 12 kg
€28,04
Jednotková cena: €2,34 / 1 kg

Kompletné krmivo prémiovej kvality pre dospelé psy všetkých plemien pri bežnej záťaži. Obsahuje čerstvé mäso bez kosti.

FT-511114050
Fitmin Dog For Life Adult Large Breed 12kg
Fitmin Dog For Life Adult Large Breed 12kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€28,04
Jednotková cena: €1,87 / 1 kg

České prémiové krmivo Fitmin For Life pre dospelé psy veľkých a obrích plemien (od 15 – 18 mesiacov).

FT-511114052
Fitmin Dog For Life Beef & Rice 12 kg
Fitmin Dog For Life Beef & Rice 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bežnou záťažou. Obsahuje čerstvé mäso bez kosti.

FT-511114055
Fitmin Dog For Life Junior Large 12 kg
€29,74
Jednotková cena: €2,48 / 1 kg

Kompletné krmivo prémiovej kvality pre šteniatka veľkých a obrovských plemien s bežnou záťažou. Obsahuje čerstvé mäso bez kosti.

FT-511114059
Fitmin Dog For Life Lamb&Rice 12kg
Fitmin Dog For Life Lamb&Rice 12kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

České prémiové krmivo pre dospelé psy všetkých plemien s hypoalergénnou receptúrou. Granule obsahujú jahňacie mäso, ktoré je šetrné k tráveniu.

FT-511114060
Fitmin For Life Dog Mini 12 kg
€28,04
Jednotková cena: €2,34 / 1 kg

Prémiové krmivo pre malé plemená psov, ktoré uspokojí ako chute vašich psov, tak požiadavky na vyváženú stravu. 

FT-511114053
Fitmin For Life Light & Senior 12 kg
Fitmin For Life Light & Senior 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€26,34
Jednotková cena: €2,20 / 1 kg

České prémiové krmivo so zníženým obsahom energie. Vhodné pre dospelé psy s nadváhou a seniorov.

FT-511114064
Fitmin For Life Mini Lamb & Rice 12kg
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

Kompletné hypoalergénne krmivo s jahňacím mäsom pre dospelé psy malých plemien.

FT-511114062
Fitmin dog For Life Duck & Turkey 12 kg
Fitmin dog For Life Duck & Turkey 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

České prémiové krmivo Fitmin For Life pre dospelé psy všetkých plemien s hypoalergénnou receptúrou. Granule obsahujú kačacie mäso, ktoré je šetrné...

FT-511114057