Fitmin Dog For Life Lamb&Rice 12kg

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin For Life

České prémiové krmivo pre dospelé psy všetkých plemien s hypoalergénnou receptúrou. Granule obsahujú jahňacie mäso, ktoré je šetrné k tráveniu.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: FT-511114060
€33,15 Jednotková cena: €2,76 / 1 kg
Fitmin Dog For Life Lamb&Rice 12kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin For Life
Fitmin Dog For Life Lamb&Rice 12kg
Věrnostní sleva - ANO
Fitmin dog For Life Lamb & Rice je kompletní, suché, prémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen s hypoalergenní recepturou. Správný poměr omega 3 a 6 mastných kyselin zajistí zdravou kůži a srst, jehněčí maso je šetrné k zažívání. Výtažek z kořene čekanky působí jako prebiotikum pro podporu střevní mikroflóry a výtažek z juky redukuje zápach výkalů.
Krmivo neobsahuje pšenici ani kukuřici.
 
Složení:
maso (sušené drůbeží maso 19,5 %, čerstvé jehněčí maso a vnitřnosti 15 %, sušené jehněčí maso 5 %, hydrolyzovaná jehněčí játra 3 %), rýže bílá 30 %, rýže zlomková 20 %, drůbeží tuk, cukrovarské řízky, jablečné výlisky 2,7 %, lososový olej, pivovarské kvasnice, minerální látky, čekankový kořen 0,01 %, juka 0,005 %.
 
Analytické složky:
hrubý protein 22 %, hrubé oleje a tuky 15 %, hrubá vláknina 2 %, hrubý popel 6,3 %, vápník 1,5 %, fosfor 0,9 %.
 
Obsah doplňkových látek/1kg:
stopové prvky: měď 17 mg (doplněno síranem měďnatým pentahydrátem), zinek 139 mg (doplněno oxidem zinečnatým), mangan 27 mg (doplněno oxidem manganatým), železo 86 mg (doplněno uhličitanem železnatým), jód 1,7 mg (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým), selen 0,3 mg (doplněno seleničitanem sodným); vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 20800 m.j., vit. D3 1800 m.j., vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 140 mg, niacinamid 40 mg, vit. B1 4 mg, vit. B2 10 mg, vit. B6 4 mg, vit. B12 30 µg, vit. C 170 mg, pantothenan vápenatý 13 mg, kyselina listová 0,7 mg, biotin 0,6 mg, cholinchlorid 1530 mg; antioxidanty, konzervanty.
Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 8595237034055
Značka: Fitmin For Life
Príchuť: Jehněčí, Jehněčí s rýží
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť psa: Malý (do 10 kg), Stredný (10 – 25 kg), Veľký (nad 25 kg)
Veľkosť balenia: 11 - 15 kg
Kvalita krmiva: Prémiové
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
OH Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.12.2023
super nasi fence chanell chutnaji

Fitmin For Life je prémiová řada krmiv české značky Fitmin, která nabízí kompletní a vyváženou výživu pro psy i kočky všech plemen a věkových kategorií. Granule, konzervy i kapsičky jsou vyráběny z kvalitních surovin s vysokým podílem masa a doplněny o zdravé ingredience, jako jsou bylinky, prebiotika či lososový olej. Sortiment zahrnuje varianty pro štěňata, dospělé, seniory, malá i velká plemena a speciální receptury pro citlivé jedince. Fitmin For Life spojuje poctivý český původ, chuťovou atraktivitu a důraz na dlouhodobé zdraví mazlíčků.

fitmin logo

Výrobná spoločnosť : Dibaq a.s.
Adresa : Helvíkovice 90, 564 01 Helvíkovice
E-mail : dibaq@dibaq.cz

Podobné produkty

Fitmin Dog For Life Adult 12 kg
€28,04
Jednotková cena: €2,34 / 1 kg

Kompletné krmivo prémiovej kvality pre dospelé psy všetkých plemien pri bežnej záťaži. Obsahuje čerstvé mäso bez kosti.

FT-511114050
Fitmin Dog For Life Adult Large Breed 12kg
Fitmin Dog For Life Adult Large Breed 12kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€28,04
Jednotková cena: €1,87 / 1 kg

České prémiové krmivo Fitmin For Life pre dospelé psy veľkých a obrích plemien (od 15 – 18 mesiacov).

FT-511114052
Fitmin Dog For Life Beef & Rice 12 kg
Fitmin Dog For Life Beef & Rice 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bežnou záťažou. Obsahuje čerstvé mäso bez kosti.

FT-511114055
Fitmin Dog For Life Junior Large 12 kg
€29,74
Jednotková cena: €2,48 / 1 kg

Kompletné krmivo prémiovej kvality pre šteniatka veľkých a obrovských plemien s bežnou záťažou. Obsahuje čerstvé mäso bez kosti.

FT-511114059
Fitmin Dog For Life Puppy 12 kg
€29,74
Jednotková cena: €2,48 / 1 kg

Kompletné krmivo prémiovej kvality pre šteniatka všetkých plemien a feny v období gravidity a laktácie.

FT-511114066
Fitmin For Life Dog Mini 12 kg
€28,04
Jednotková cena: €2,34 / 1 kg

Prémiové krmivo pre malé plemená psov, ktoré uspokojí ako chute vašich psov, tak požiadavky na vyváženú stravu. 

FT-511114053
Fitmin For Life Light & Senior 12 kg
Fitmin For Life Light & Senior 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€26,34
Jednotková cena: €2,20 / 1 kg

České prémiové krmivo so zníženým obsahom energie. Vhodné pre dospelé psy s nadváhou a seniorov.

FT-511114064
Fitmin For Life Mini Lamb & Rice 12kg
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

Kompletné hypoalergénne krmivo s jahňacím mäsom pre dospelé psy malých plemien.

FT-511114062
Fitmin dog For Life Duck & Turkey 12 kg
Fitmin dog For Life Duck & Turkey 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€33,15
Jednotková cena: €2,76 / 1 kg

České prémiové krmivo Fitmin For Life pre dospelé psy všetkých plemien s hypoalergénnou receptúrou. Granule obsahujú kačacie mäso, ktoré je šetrné...

FT-511114057