Marp Mix konzerva pre psov kura+zelenina 400g

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Marp Holistic

Konzerva pre psov Mix Lamb and Vegetable obsahuje iba mäso kuracie mäso, mäsový vývar, zeleninu a minerály. Je vhodná aj pre hypoalergénnu diétu.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: MAR136
Množstevná zľava
1 - 9 ks
€3,19 / ks
10 - 19 ks = zľava 4 %
€3,06 / ks
20 - 29 ks = zľava 8 %
€2,93 / ks
30 a viac ks = zľava 10 %
€2,87 / ks
Ušetríte €0
€3,19 Jednotková cena: €0,80 / 100 g
Marp Mix konzerva pre psov kura+zelenina 400g
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Marp Holistic
Marp Mix konzerva pro psy kuře+zelenina 400g
Věrnostní sleva - ANO Viac za menej
Složení:
60%: Kuřecí srdce, Kuřecí maso, Kuřecí játra, Kuřecí krky, 25,9% Kuřecí vývar, 5% Sladké brambory, 5% brokolice, 3% Brusinky, 1% minerály.
 
Doplňky:
Vitamin D3 200 IE, Vitamin E 30mg, Biotin 300mcg, Síran zinečnatý 15mg, Síran manganatý 3mg, Jodát vápenatý (bezvodný) 0,75mg, Selenit sodný 0,03mg.
 
Deklarované jakostní znaky:
Hrubá bílkovina 10,40%
Hrubý tuk 5,50%
Hrubý popel 2,3%
Hrubá vláknina 0,30%
Vlhkost 75%
Kategória: Konzervy pre psov
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 8595612502056
Značka: Marp Holistic
Príchuť: Kuřecí
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť balenia: 201 - 400g
Podiel mäsa: 50 - 70%
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Granule Marp Holistic holistické kvality pro psy i kočky. Grain-free receptura bez lepku. Vysoký podíl masa a superpotraviny. Krmiva a doplňky stravy značky Marp jsou určeny jak pro psy tak pro kočky. Jednoduché, ale zároveň promyšlené a sofistikované složení. Krmiva vyznačují vysokým podílem masa v kombinaci se zeleninou a bylinkami. Krmivo je vhodné pro zvířata s citlivým zažíváním a použité suroviny pocházejí od lokálních dodavatelů.

marp holistic

Výrobná spoločnosť : Pučálka s.r.o.
Adresa : Malkovského 584, 199 00, Praha 9
E-mail : info@krmiva-pucalka.cz

Podobné produkty

Marp Angus Beef konzerva pro psy s hovězím 400g
Zipi odporúča Viac za menej
€3,36
Jednotková cena: €8,40 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Holistic Pure Angus Beef obsahuje extra vysoký podiel hovädzieho mäsa a vývaru. Úplne prírodné a hypoalergénne zloženie pre...

MAR098
Marp Chicken konzerva pro psy s kuřecím 400g
Zipi odporúča Viac za menej
€3,19
Jednotková cena: €7,98 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Pure Chicken obsahuje iba kuracie mäso a minerály, je vhodná aj pre hypoalergénnu diétu.

MAR013
Marp Lamb konzerva pro psy s jehněčím 400g
Zipi odporúča Viac za menej
Marp Lamb konzerva pre psy s jahňacím 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom ext. (>50 ks)
€3,19
Jednotková cena: €7,98 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Holistic Pure Lamb obsahuje extra vysoký podiel jahňacieho mäsa a vývaru. Úplne prírodné a hypoalergénne zloženie pre skvelú...

MAR082
Marp Mix konzerva pro psy jehně+zelenina 400g
Zipi odporúča Viac za menej
€3,19
Jednotková cena: €7,98 / 1 kg

Konzerva pre psov Mix Lamb and Vegetable obsahuje iba mäso jahňacie mäso, mäsový vývar, zeleninu a minerály. Je vhodná aj pri hypoalergénnej diéte.

MAR138
Marp Venison konzerva pro psy se zvěřinou 400g
Zipi odporúča Viac za menej
Marp Venison konzerva pre psov so zverinou 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€3,36
Jednotková cena: €8,40 / 1 kg

Holistické krmivo pre psov. Obsahuje iba zverinu a minerály. Mäso pochádza z chovu najvyššej kvality. Vhodné aj pre hypoalergénnu diétu.

MAR014
Marp Wild Boar konzerva pro psy s divočákem 400g
Zipi odporúča Viac za menej
€3,36
Jednotková cena: €8,40 / 1 kg

Konzerva pre psy Marp Pure Wilde Boar obsahuje iba mäso diviaka, mäsový vývar a minerály. Je vhodná aj pre hypoalergénnu diétu.

MAR025