Nature's Protection Dog Dry Weight Control Sterilised 12 kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen po sterilizaci a se sklonem k nadváze.

Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Pro psy po sterilizaci a se sklonem k nadváze.
Složení: Drůbeží moučka, rýže, čirok, ječmen setý, kukuřice, živočišný tuk, cukrovkové řízky, hrachy, lnené semeno, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%), extrakt čekanky, mannano-oligo-sacharidy (MOS), L-karnitin (100 mg/kg), měsíčková moučka, extrakt juky.
Doplňkové látky/1 kg: nutriční doplňkové látky: vitamín A (E672) 18 000 m.j., vitamín D3 (E671) 1 500 m.j., vitamín E (3a700) 530 mg, železo (E1) 50 mg, jód (E2) 1,5 mg, měď (E4) 5 mg, mangan (E5) 20 mg, zinek (E6) 115 mg, selen (E8) 0,1 mg, L-karnitin 100 mg.
Technologické d.l.: rozmarýnový extrakt, alfa-tokoferol bohatý na extrakty přirozeného původu (E306).
Analytické složky: Hrubý protein 21%, hrubé oleje a tuky 10%, hrubý popel 5%, hrubá vláknina 2,5%, vápník 0,8%, fosfor 0,7%, draslík 0,6%, sodík 0,3%, omega 3 mastné kyseliny 0,208%, omega 6 mastné kyseliny 1,685%.
Dávkování:
| Hmotnost | g/den |
| 1-5 kg | 26-77 g |
| 5-10 kg | 77-123 g |
| 10-15 kg | 123-162 g |
| 15-20 kg | 162-196 g |
| 20-25 kg | 196-227 g |
| 25-30 kg | 227-257 g |
| 30-35 kg | 257-285 g |
| 35-40 kg | 285-312 g |
| 40-45 kg | 312-337 g |
| 45-50 kg | 337-362 g |
| 50-55 kg | 362-386 g |
| 55-60 kg | 386-409 g |
| 60-65 kg | 409-432 g |
| 65-70 kg | 432-454 g |
| Kategorie: | Granule pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 4771317456618 |
| Značka: | Nature's Protection |
| Věk psa: | Dospělý pes (1 - 7 let) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg), Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg) |
| Velikost balení: | 11 - 15 kg |
| Příchuť: | Drůbež |
| Kvalita krmiva: | Superprémiové |
| Speciální určení: | Kastrovaný pes, Nadváha |
| Země původu: | Lotyšsko |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Značka Nature's Protection si klade za cíl oslavovat život! Oslavovat jak život domácích mazlíčků, tak život jejich majitelů. Na první místo řadíme skutečné potřeby psů a koček. Je to hlavně proto aby se naši mazlíčci pyšnili zdravým, dlouhověkým životem a zůstali tak dlouho našimi čtyřnohými společníky.




