Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Fypryst Combo spot-on Kočky a Fretky 1 pipeta

Fypryst Combo spot-on Kočky a Fretky v praktické jednodávkové pipetě určený k léčbě a prevenci napadení blechami, klíšťaty a všenkami u koček a fretek.
Cena s DPH:95 Kč
InStock
Dostupnost: na dotaz

Zboží není momentálně dostupné.

-
+
Do oblíbených
  Doprava:
 • Balíkovna od 55 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • PPL parcelshop od 75 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • PPL na adresu od 89 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • Česká Pošta od 75 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • Rozvoz Brno od 59 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • Osobní odběr ZDARMA
New
 • Značka Fypryst Combo spot-on Kočky a Fretky 1 pipeta Fypryst
 • Kód zbožíHS-92592
 • EAN3838989680343
 • Hmotnost0.018 kg
Veterinární přípravek Fypryst Combo spot-on Kočky a Fretky je určený k léčbě a prevenci napadení blechami, klíšťaty a všenkami u koček a u fretek. Přípravek je možné použít jako součást léčby při zvládání alergické dermatitidy po bleším kousnutí (FAD), pokud již byla dříve diagnostikována veterinárním lékařem.
 
Léčba napadení blechami - Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami (Ctenocephalides spp) trvá po dobu 4 týdnů u koček i fretek. Prevence množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami přetrvává po dobu 6 týdnů po aplikaci.
 
Léčba napadení klíšťaty - Přípravek má trvalý akaricidní účinek proti klíšťatům (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus) po dobu až 2 týdnů u koček a po dobu až 4 týdnů u fretek.
 
Jak ho používat?
Rozhrňte srst zvířete (kočka, fretka) v oblasti na dolní části krku a před lopatkami tak, že je viditelná kůže. Přiložte hrot jednodávkové pipety na kůži a několikrát pipetu stiskněte tak, aby se celý její obsah vyprázdnil na kůži v jednom místě. Po manipulaci s přípravkem si dobře umyjte ruce. Mezi jednotlivými aplikacemi dodržujte interval minimálně 4 týdny. Koupání zvířat během dvou dnů po aplikaci přípravku se nedoporučuje.
 
Přípravek neaplikujte koťatům mladším 8 týdnů věku a/nebo o hmotnosti nižší než 1 kg a fretkám mladším 6 měsíců věku. Přípravek neaplikujte nemocným zvířatům (např. horečka, systémová onemocnění) nebo zvířatům v rekonvalescenci.

Přípravek lze použít u koček během březosti, při kontaktu ošetřené kočky s koťaty mladší 8 týdnů je třeba opatrnosti. U Fretek by se měl přípravek v období březosti a kontaktu s mláďaty mladšími 6 měsíců použít pouze v nezbytných případech.
 
Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Fypryst Combo spot-on Kočky a Fretky je určen výhradně pro kočky a fretky. Přípravek nepoužívejte u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích účinků nebo až úhynu zvířete.
 
Co obsahuje?
Jedna pipeta (0,5 ml) obsahuje Fipronilum 50 mg, S-methoprenum 60 mg a dále pomocné látky: Butylhydroxyanisol (E320) 0,1 mg, Butylhydroxytoluen (E321) 0,05 mg).