Z důvodů velkého počtu objednávek se může dodání prodloužit. Děláme co to dá :) Děkujeme za pochopení.

Nobby Nordic nerez miska proti mravencům 900ml 21cm

Nerezová miska Nobby přizpůsobená tomu, aby mravenci, popř. další obtížný hmyz šplhal po stěnách misky a spadl do vody nebo do krmiva. Objem 900 ml.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 79084
119 Kč
Nobby Nordic nerez miska proti mravencům 900ml 21cm

Nerezová miska Nobby Nordic je díky své váze a tvaru velmi stabilní a také snadno omyvatelná. Miska je vhodná jak na vodu, tak i na krmivo.

Miska Nordic je zajímavá tím, že je trochu vyvýšená a guma je ve spodní části misky (pouze jakoby na stojánku). Je nejen zajímavá svým tvarem, ale i účelná. Zabraňuje tomu, aby mravenci, popř. další obtížný hmyz šplhal po stěnách misky a spadl do vody nebo do krmiva.

Opatřena protiskluzovou úpravou.

Objem: 900 ml

Velikost: ø 21 cm

Kategorie: Nerezové misky pro psy
Hmotnost: 0.183 kg
Typ: proti mravencům
Objem: 900 ml
Protiskluz: ano
Vhodné pro: střední pes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Známá německá značka chovatelských potřeb byla založena v roce 1991. Firma Nobby se stala jedním z největších a nejznámějších producentů chovatelských potřeb v Evropě. Značka Nobby je známá velmi širokým sortimentem (potřeby pro chovatele psů, koček, hlodavců, exotických ptáků a akvaristiky) a výjimečnou kvalitou produktů ve srovnání s jinými pet značkami.

NOBBY-logo

Podobné produkty

Nobby Nordic nerez miska proti mravencům 250ml 13cm z kategorie Chovatelské potřeby a krmiva pro psy > Misky a dávkovače pro psy > Nerezové misky pro psy
Akce
59 Kč

Nerezová miska Nobby přizpůsobená tomu, aby mravenci, popř. další obtížný hmyz šplhal po stěnách misky a spadl do vody nebo do krmiva. Objem 250 ml.

79081
Nobby Nordic nerez miska proti mravencům 550ml 17cm z kategorie Chovatelské potřeby a krmiva pro psy > Misky a dávkovače pro psy > Nerezové misky pro psy
69 Kč

Nerezová miska Nobby přizpůsobená tomu, aby mravenci, popř. další obtížný hmyz šplhal po stěnách misky a spadl do vody nebo do krmiva. Objem 550 ml.

79082
Nobby Nordic nerez miska proti mravencům 800ml 19cm z kategorie Chovatelské potřeby a krmiva pro psy > Misky a dávkovače pro psy > Nerezové misky pro psy
79 Kč

Nerezová miska Nobby přizpůsobená tomu, aby mravenci, popř. další obtížný hmyz šplhal po stěnách misky a spadl do vody nebo do krmiva. Objem 800 ml.

79083
Nobby Nordic nerez miska proti mravencům 1,80l 26,5cm z kategorie Chovatelské potřeby a krmiva pro psy > Misky a dávkovače pro psy > Nerezové misky pro psy
199 Kč

Nerezová miska Nobby přizpůsobená tomu, aby mravenci, popř. další obtížný hmyz šplhal po stěnách misky a spadl do vody nebo do krmiva. Objem 1,80 l.

79085