Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Annamaet holistické krmivo pro psy a kočky

Výrobky značky Annamaet jsou zastoupeny v následujících kategoriích:

 

Krmiva Annamaet jsou holistická a pouze přirozeně konzervovaná. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmiva Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Každá vyrobená várka je neustále analyzována v nezávislých laboratořích, aby bylo zaručeno, že jsou stále dodržovány přísné kvalitativní normy pro krmiva Annamaet. A protože základem kvalitního krmiva jsou použité suroviny, je Annamaet vyráběn pouze ze složek té nejvyšší kvality. Živočišné suroviny pocházejí z volně chovaných zvířat, v chovech drůbeže nejsou používána antibiotika ani hormony, maso savců je z volně pasené zvěře a rybí suroviny pocházejí z volně žijících ryb. Díky tomu patří krmivo Annamaet k nejlépe hodnoceným suchým krmivům v USA.

Dostupnost:
Cena od:  Kč   Kč

Annamaet ADULT 23% 18,14kg

Holistická receptura pro starší psy nebo psy s pomalejším metabolismem. Bez obilovin, základ tvoří kvalitní hnědá rýže a kuřecí maso. Veĺikost granulí je 5-6 mm.

1 699 Kč
skladem
Dnes odesíláme
-
+