IXXO repelentní obojek pro psy 65cm

Repelentní obojek IXXO pro psy proti klíšťatům i blechám. Obojek na bázi repelentu IR3535 a látky přírodního původu. Účinnost až po dobu 4 měsíců.

Dostupnost Prodej ukončen
Možnosti doručení
Kód: 1-128553
557 Kč
IXXO repelentní obojek pro psy 65cm
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Sklad 1200 m2 s prodejnou v Brně.
14 let na trhu
14 let na trhu
Jsme milovníci zvířat a předáváme vám zkušenosti od roku 2009

IXXO obojek pro psy je repelentní obojek proti klíšťatům a blechám. Obsahuje repelent IR3535 a geraniol - látku přírodního původu. Geraniol je obsažen v rostlině Voňatka citronová. Nejenže příjemně voní a působí repelentně, ale jeho "kouzlo" spočívá rovněž ve schopnosti vázat vodu. Účinné látky parazita odpudí nebo dehydratují, vysuší. Parazit obvykle nemá dostatek času na předání nebezpečné infekce psovi.

Účinnost: po vyjmutí z obalu po dobu až 4 měsíců. Účinná látka se postupně uvolňuje póry obojku do srsti a kůže zvířete. Namočení nebo zvlhnutí obojku nezkracuje dobu působení.
Balení obsahuje 1 ks. Délka obojku 65 cm.
Složení:
150 g/kg IR3535 (ethyl-N-acetyl-N-butyl-β-alaninát), 2 g/kg geraniol.
Návod k použití:
IXXO obojek pro psy nasaďte zvířeti na krk. Zkraťte tak, aby po zapnutí obojku na krk zvířete zůstaly minimálně 3-4 cm obojku za přezkou. Zkontrolujte, zda je obojek na krku zvířete dostatečně volný, aby ho neškrtil, ale přitom se dotýkal kůže.
Upozornění:
Přípravek nesmí být použit jinak, než je uvedeno na obalu. Před použitím si přečtěte přiložené pokyny. Pouze pro vnější použití. Není určený pro potravinová zvířata. Nepoužívejte pro štěňata mladší 4 měsíců. Zamezte styku s kůží a očima. Biocid PT 19. Při případných zdravotních potížích zvířete, obojek sejměte a vyhledejte pomoc veterinárního lékaře.

Kategorie: Prodej ukončen
Hmotnost: 0.05 kg
Velikost psa: Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg)
Složení: ano
Bio - přírodní: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: