Nobby plyšová hračka pro psy Krokodýl s lanem 28 cm

Zábavná hračka pro psy Nobby plyšový krokodýl s lanem, čímž pes při kousání tuto hračku rychle nezničí. Celková délka 28 cm. Hračka s pískátkem.
Dostupnost 10 - 14 dní
Můžeme doručit do:
19.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 62428
239 Kč
Nobby plyšová hračka pro psy Krokodýl s lanem 28 cm
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Sklad 1200 m2 s prodejnou v Brně.
14 let na trhu
14 let na trhu
Jsme milovníci zvířat a předáváme vám zkušenosti od roku 2009
Hračka pro psy ke kousání a zábavu. Krokodýl v zelené barvě a celkovým rozměrem 28 cm. Hračka je ideální pro psy, kteří chtějí hrát a mazlit se. Je ideální k mazlení a lano je určené k tahání a hraní.
Tato hračka pro psy je vyrobena z plyše a je vybavena lanem pro větší pevnost.
Celková velikost: 28 cm
Materiál: kvalitní plyš, lano
Upozornění:
Stejně jako u jiných hraček pro psy by si i s touto hračkou mělo zvíře hrát pod dohledem páníčka nebo jiné zodpovědné osoby. Prosíme dbejte na to, aby hračka, s kterou si Váš pes hraje, byla nepoškozená. Stav hračky pravidelně kontrolujte. V případě, že je hračka poškozena nebo jí již chybí některé součásti, tuto hračku prosím nahraďte. Zamezíte tak případnému zranění Vašeho psa

Doplňkové parametry

Kategorie: Plyšové hračky pro psy
Hmotnost: 0.13 kg
Zvuk hračky: pískání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Známá německá značka chovatelských potřeb byla založena v roce 1991. Firma Nobby se stala jedním z největších a nejznámějších producentů chovatelských potřeb v Evropě. Značka Nobby je známá velmi širokým sortimentem (potřeby pro chovatele psů, koček, hlodavců, exotických ptáků a akvaristiky) a výjimečnou kvalitou produktů ve srovnání s jinými pet značkami.

NOBBY-logo