Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Nově Balík do Balíkovny

BALÍK DO BALÍKOVNY - ČESKÁ POŠTA
 

Od 1.9.2018 můžete využívat doručení vašich objednávek na poštu, do Balíkovny. Balíkovna je nový standard obsluhy služeb na poštách.

 

 

Jedná se o speciálně označené přepážky na poštách a depech. Prioritně obsluhují výdej zásilek Do Balíkovny. Pro vyzvednutí prioritních služeb můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt Balíkovna. Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Na této přepážce vždy zaplatíte za dobírku platební kartou. Balík Do balíkovny je cenově nejdostupnější řešení doručení. Hmotnost balíku může být až 20 kg. Balík si můžete vyzvednout  na více než 120 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice.

Aktuálně Česká pošta nabízí více jak 122 výdejních míst.  Kompletní informace se dočtete přímo na stánkách české pošty zde.

Kompletní seznam Balíkoven naleznete zde.

Do Balíkovny doručujeme již od 59 korun!