Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Sergeanťs Dual Action obojek kočka a malý pes 34cm

Antiparazitní obojek pro kočky a malé psy. Hubí ektoparazity, především blechy a klíšťata po dobu 180ti dní po aplikaci.

Cena s DPH:229 Kč
InStock

Nákupem získáte 2 věrnostních bodů

Dostupnost: skladem 4 ks

chcete více ks?


Toto zboží Vám odešleme již zítra
Osobní odběr na prodejně v Brně již zítra
-
+
Do oblíbených
  Doprava:
 • Balíkovna od 55 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • PPL parcelshop od 75 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • PPL na adresu od 89 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • Česká Pošta od 75 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • Rozvoz Brno od 59 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • Osobní odběr ZDARMA
New
 • Značka Sergeanťs
 • Kód zbožíHS-24160
 • EAN073091310433
 • Hmotnost0.028 kg
 • Velikost psa malá
 • Bio - přírodní Ne
Sergant´s obojek pro malé psy a kočky 34 cm je antiparazitikum pro léčbu a prevenci napadení blechami a klíšťaty u psů a koček. Blechy jsou usmrceny během 24 hodin po napadení. Účinnost proti napadení blechami a proti napadení klíšťaty po dobu 180 dnů. Použití u štěňat a koťat starších 12 týdnů.
 
Složení:
Propoxurum 1,26 g, Phenothrinum 420 mg, Pyrodonum 420 mg v 1 obojku (35 cm).
 
Charakteristika:
Účinné látky se uvolňují z nosiče postupně. Účinnost přípravku trvá 180 dní po otevření obalu. Účinné látky se téměř nevstřebávají do organismu, zůstávají přítomné na povrchu kůže a srsti po dobu několika dnů.
 
Použití:
Cílové druhy zvířat: psi (malá plemena) a kočky.
Ektoparazitární obojek pro psy a kočky, hubí ektoparazity, především blechy (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) a klíšťata (Ixodes ricinus, Rhipicephalus Sanguineus, Dermacentor spp, Haemaphysalis spp.) po dobu 180ti dní po aplikaci.
 
Kontraindikace:
Nepoužívejte u štěňat a koťat do stáří 12ti týdnů.
 
Nežádoucí účinky:
Ve výjimečných případech se může objevit u ošetřených zvířat nebo u osob přicházejících do kontaktu s ošetřeným zvířetem přecitlivělost k použitým látkám. V těchto případech vyhledejte odbornou lékařskou pomoc a obojek odstraňte. Nepoužívejte současně jiná ektoparazitika. Lze použít u březích a laktujících zvířat.
 
Upozornění:
V případě výskytu alergie, ihned zvířeti obojek odstraňte a umyjte zvíře tekoucí vodou a jemným mýdlem. U koček zamezte pozření a kontaktu se sliznicí oka. Při zasažení oka a sliznice umyjte proudem vody.
Zabraňte kontaktu přípravku s očima a sliznicemi. Nedovolte dětem hrát si s obojkem. Pokud dojde ke kontaktu obojku s očima, vypláchněte oči ihned velkým množstvím vody.
Lidé se známou přecitlivělostí na pyrethroidy by se měli vyhnout kontaktu s veterinárním léčivým přípravkem. V případě podráždění kůže a/nebo podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc. Přípravek nesmí kontaminovat vodní toky, protože může být nebezpečný pro ryby a další vodní organizmy.
 
Aplikace:
Používejte současně pouze jeden kus obojku na zvíře.
Rozbalte balení, upravte délku obojku a připevněte obojek psovi nebo kočce okolo krku tak, aby měl obojek vůli 2 prstů a nemohl zvířeti sklouznout přes hlavu. Konec obojku ustřihněte 7 cm za přezkou. Obojek musí být trvale nasazen. Po připevnění obojku si umyjte ruce. Obojek je odolný proti vodě, účinkuje při pohybu i v klidu.