PreVital Kočka Sterile Krůta 8 kg

Dostupnost Skladem ext. (>20 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
Kód: JK-18481
539 Kč
PreVital Kočka Sterile Krůta 8 kg
PreVital Kočka Sterile Krůta 8 kg
Novinka
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Sklad 1200 m2 s prodejnou v Brně.
14 let na trhu
14 let na trhu
Jsme milovníci zvířat a předáváme vám zkušenosti od roku 2009

Kompletní krivo pro dospělé, sterilizované kočky s krůtím.


Obsahuje vyvážené množství minerálních látek a sníženou hladinu hořčíku pro udržení zdravého močového traktu. Zvýšené množství vitamínu E a přidaný vitamín C v červených granulích, pro podporu zdravého imunitního systému a životně důležitých funkcí. Omega 6 mastné kyseliny a zinek podporují zdravou kůži a lesklou srst.


Upravený poměr bílkovin k tukům (+ 15 % v porovnaní s recepturou pro dospělé kočky), při správném dodržovaní krmného návodu, pomáhá udržet ideální váhu vaší sterilizované kočky.

Složení: obiloviny, maso a výrobky živočišného původu (18 %; z toho 4 % krůtí v zelených, oranžových a přírodních granulích), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu (2 % celulóza, 2 % řepné řízky), kvasnice (2,5 %), minerální látky.
Typický poměr granulí nebo Poměr mixování: 40 % červená, 40 % přírodní, 10 % oranžová a 10 % zelená.

Kategorie: NOVINKY
Hmotnost: 8.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Krmiva PreVital byly vytvořeny tak, aby domácí mazlíčci měli 100 % kompletní a vyváženou stravu během celého života, od koťat až po starší kočky. Krmivo PreVital obsahuje potřebné vitamíny a minerály, aby byl každodenní život vaší kočky vyváženější a šťastnější.

prevital-logo