FISH4DOGS Pamlsky pro psy LOVE s lososem - kostky 85 g

17 let na trhu
Jsme milovníci zvířat a předáváme vám zkušenosti od roku 2009
Nové lososové pamlsky. Tyto chutné lososové pamlsky si psi určitě zamilují.
Díky jejich bohaté a neodolatelné příchuti jsou ideálním způsobem, jak pejskům projevit trochu extra lásky. Ať už je použijete pro konkrétní účel nebo jen tak, tyto nové přírůstky jistě potěší naše chlupaté přátele a posílí pouto mezi námi.
Losos není jen chutná pochoutka – je to také výživová bomba pro pejsky. Obsahuje kvalitní bílkoviny a mořské omega-3 mastné kyseliny, které podporují lesklou srst, pružné klouby a zdravé srdce. Je bohatý na vitamíny skupiny B, selen a draslík, a proto představuje chutný a výživný doplněk do psího jídelníčku.
Tyto pamlsky jsou chutné i prospěšné zároveň.
- Receptury bez obilovin – ideální pro psy s citlivostí nebo alergiemi
- Bohaté na Omega-3 – podporují zdravou pokožku, srst a klouby
- Různorodé tvary a velikosti – vzhledem k přirozenému charakteru produktu
- Známé balení z řady Love, které naši zákazníci znají a milují
- Prémiové, vysoce hodnotné pamlsky
- Vhodné pro štěňata od 4 měsíců věku
Složení: Losos (85 %), rybí kůže (6 %), rostlinný protein, škrob, glycerin
Analytické složky: Hrubý protein 48 %, Hrubá vláknina 0,2 %, Obsah tuku 4,7 %, Hrubý popel 2,8 %
| Kategorie: | NOVINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5056008887100 |
| Délka: | 19,00 cm |
| Šířka: | 16,00 cm |
| Hloubka: | 8,00 cm |
| Objem: | 2432,00 cm3 |
| Nomenclature: | 23091031 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



