Nobby CLASSIC PRENO Mini vodítko XXS-S neoprén světle modrá 2m 10mm
Přepínací nylonové vodítko Nobby s neoprenovou vrstvou. Kolekce "Mini" vhodná pro štěňata a malá drobná plemena. Délka 2 m, šíře 10 mm. Měkký úchop.

17 let na trhu
Jsme milovníci zvířat a předáváme vám zkušenosti od roku 2009
Přepínací ploché vodítko značky Nobby. Vrchní vrstva vodítka je z barevného nylonu. Neoprénová spodní vrstva zajistí pohodlnou manipulaci. Přezka je vyrobená z lesklého kovu. Velkou výhodou je měkké uchopení s neoprenovou podšívkou.
Vhodné pro štěňata a malá plemena psů.
Délka vodítka: 2 m
Šíře vodítka: 10 mm
Barva: světle modrá.
Doporučujeme kombinovat z obojkem nebo postrojem ze stejné kolekce - Nobby CLASSIC PRENO Mini
| Kategorie: | Klasická vodítka pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.078 kg |
| EAN: | 4033766115950 |
| Značka: | Nobby |
| Typ: | plochý |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg) |
| Barva: | Světle modrá |
| Velikost: | XXS-S |
| Materiál: | Neopren, Nylon |
| Kolekce Mini: | ano |
| Typ: | přepínací |
| Délka vodítka (cm): | 200 cm |
| Šířka: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Známá německá značka chovatelských potřeb byla založena v roce 1991. Firma Nobby se stala jedním z největších a nejznámějších producentů chovatelských potřeb v Evropě. Značka Nobby je známá velmi širokým sortimentem (potřeby pro chovatele psů, koček, hlodavců, exotických ptáků a akvaristiky) a výjimečnou kvalitou produktů ve srovnání s jinými pet značkami.
| Výrobní společnost : | Nobby Pet Shop GmbH |
|---|---|
| Adresa : | https://www.nobby.de/en/ |
| E-mail : | info@nobby.de |




