Z důvodů velkého počtu objednávek se může dodání prodloužit. Děláme co to dá :) Děkujeme za pochopení.

Nobby kartonové škrábadlo pro kočky 48 x 12,5 x 5 cm

Škrábací karton s catnipem pro kočky. Kočky milují papírové krabice a jejich škrábání. Tímto škrabadlem se kočka jistě zabaví a vy předejdete poškození nábytku a koberců.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 72008
89 Kč
Nobby kartonové škrábadlo pro kočky 48 x 12,5 x 5 cm
Škrábací karton s catnipem pro Vaší kočku. Catnip je extrakt z rostliny, jejíž vůně kočky silně přitahuje. Tímto škrabadlem se tedy Vaše kočka jistě zabaví a vy předejdete poškození nábytku a koberců.
Kočky milují papírové krabice a jejich škrábání. K podpoře přirozené potřeby škrábání.
Broušení si drápků je pro kočky velmi důležité. Aby se předešlo tomu, že by Vaše kočička při uspokojování této své aktivity poškrábala koberec nebo nábytek, je nezbytné jí poskytnout nějaký jiný vhodný objekt a materiál

Škrabadlo Nobby s hračkou stačí umístit kamkoliv do bytu a kombinace neodolatelné vůně šanty kočičí a hrubého povrchu, připomínající přírodní kůru stromů, naláká kočku na to správné místo. Umístěte na místo, které vaše kočka často navštěvuje a posypte šantou kočičí.

Rozměry: 48 x 12,5 x 5 cm

Kategorie: Škrabadla pro kočky
Hmotnost: 0.221 kg
Barva: Hnědá
Materiál: Karton
Tvar: Podložka
Průměr kmenu: 0 cm
Provedení: Ekonomické
Velikost: Do 100 cm
Produkt: Škrabadlo
Značka: Nobby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Známá německá značka chovatelských potřeb byla založena v roce 1991. Firma Nobby se stala jedním z největších a nejznámějších producentů chovatelských potřeb v Evropě. Značka Nobby je známá velmi širokým sortimentem (potřeby pro chovatele psů, koček, hlodavců, exotických ptáků a akvaristiky) a výjimečnou kvalitou produktů ve srovnání s jinými pet značkami.

NOBBY-logo