Nobby Odun luxusní škrabadlo pro kočky 176cm
Luxusní škrabadlo Nobby z překližky. Základna 76x56cm, výška 176cm, domeček ø 45x28cm. Sisalové kmeny ø 15cm.

17 let na trhu
Jsme milovníci zvířat a předáváme vám zkušenosti od roku 2009
Luxusní škrabadlo Nobby pro kočky vyrobené z překližky a plyšových pelíšků.
Kočky musí mít možnost k broušení svých drápků. Ve volné přírodě jim k tomu nejlépe slouží stromy a jejich kůra. V bytě jim pak musíte Vy nabídnout tu pravou a vhodnou alternativu. Jinak si malý nezbeda najde náhradu například ve Vašem nábytku, křesle nebo koberci.
Rozměry:
- základna 76 x 56 cm
- celková výška 176 cm
- sisalové kmeny ø 15 cm
- domeček ø 45 x 28 cm
- hamak 60 x 55 cm
- horní odpočívadlo, pelíšek ø 47 x 11 cm
| Kategorie: | Škrabadla pro kočky |
|---|---|
| Hmotnost: | 28.812 kg |
| EAN: | 4033766103841 |
| Značka: | Nobby |
| Typ: | Domek |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Dřevo, Sisal |
| Průměr kmenu: | 15 cm |
| Provedení: | Luxusní |
| Velikost: | 160 - 180 cm |
| Produkt: | Škrabadlo |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Známá německá značka chovatelských potřeb byla založena v roce 1991. Firma Nobby se stala jedním z největších a nejznámějších producentů chovatelských potřeb v Evropě. Značka Nobby je známá velmi širokým sortimentem (potřeby pro chovatele psů, koček, hlodavců, exotických ptáků a akvaristiky) a výjimečnou kvalitou produktů ve srovnání s jinými pet značkami.
| Výrobní společnost : | Nobby Pet Shop GmbH |
|---|---|
| Adresa : | https://www.nobby.de/en/ |
| E-mail : | info@nobby.de |




