Nobby vysokofrekvenční píšťalka 5,5cm

Vysokofrekvenční píšťalka z kovu. Mimořádně velký dosah (až 400m). Ideální pro výcvik psa.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 72653
79 Kč
Nobby vysokofrekvenční píšťalka 5,5cm
Tato krátká kovová pozinkovaná píšťalka pro psy vydává pro lidský sluch méně slyšitelný vysokofrekvenční (ultrazvuku podobný) hvizd. Intenzita hvizdu a frekvence tónu se seřizuje šroubováním závitové pístnice zajištěné ruční rýhovanou kontramaticí umístěné nahoře u závěsného kroužku. Velikost 5,5cm.
Jednoduché a efektivní: při výcviku psa s vysokofrekvenční píšťalkou patří stálé volání a hubování k minulosti. S trochou tréninku porozumí Váš pes pískajícím signálům jako povelům a bude je poslouchat.
Psi mají větší zvukové spektrum než lidé a slyší písknutí vysoké frekvence i na velkou vzdálenost a reagují na něj.
Dbejte prosím, že slabé pískání je dostačující a příliš hlasitým pískáním můžete psa vylekat.
Kategorie: Píšťalky, klikry na psy
Hmotnost: 0.019 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ML Avatar autora | 19.2.2024
Krásná píšťalka, ale šroubování nepraktické. Pověsila jsem ji na šňůrku kolem krku a při chůzi se houpala , až se uvolnila ze šroubení a ztratila jsem ji. Takže ji už nemám😔použila jsem ji jen jednou.
5
Avatar autora | 7.1.2024
Mě to funguje

Známá německá značka chovatelských potřeb byla založena v roce 1991. Firma Nobby se stala jedním z největších a nejznámějších producentů chovatelských potřeb v Evropě. Značka Nobby je známá velmi širokým sortimentem (potřeby pro chovatele psů, koček, hlodavců, exotických ptáků a akvaristiky) a výjimečnou kvalitou produktů ve srovnání s jinými pet značkami.

NOBBY-logo