Z důvodů velkého počtu objednávek se může dodání prodloužit. Děláme co to dá :) Děkujeme za pochopení.

Potřebuje pes boty?

Pro mnoho majitelů psů může být myšlenka, aby jejich pejsek nosil boty, zpočátku zvláštní. Ale přestože to může vypadat jako módní doplněk, boty pro psy mají mnoho praktických důvodů. Psí boty nejsou pouze módní doplňky pro psy, mají i praktické využití.

Boty pro psy jsou praktickým doplňkem, který může chránit tlapky psů a zlepšit jejich pohodlí při procházkách v různých podmínkách. Zvláště v zimě jsou boty pro psy velmi užitečné, protože tlapky psů jsou citlivé na nízké teploty a ledovou kůru.

Kdy jsou boty pro psy na zimu nejvíce potřeba?

V zimě jsou boty pro psy nejvíce potřeba, když je venku mnoho sněhu a ledových kůr. Tlapky psů jsou velmi citlivé na chlad a led, což může způsobit zranění nebo popálení. Boty pro psy dokáží tlapky chránit před chladem, sněhem a ledu, aby se váš pes mohl bezpečně a pohodlně pohybovat venku.

Jak vybrat správné boty pro psa na zimu?

Při výběru bot pro psa na zimu je důležité vzít v úvahu několik faktorů. Je třeba zvážit velikost bot, materiál a samozřejmě také design. Velikost boty by měla být přizpůsobena velikosti a tvaru tlapky psa, aby se boty dobře držely na noze a neklouzaly. Materiál by měl být dostatečně teplý a odolný, aby vydržel zimní podmínky. Měli byste také zvolit boty s dobrým protiskluzovým potahem, který vašemu psu zajistí lepší trakci a stabilitu na sněhu a ledu.

boty pro psy

 

Boty pro psy jsou často spojovány s chladnými zimními měsíci a ochranou tlap před mrazem a solí na chodnících. Avšak boty pro psy jsou užitečné i v létě, kdy se teploty vyšplhají nahoru a slunce praží na zem. Možná si teď říkáte, že boty jsou na léto zbytečné, ale opak je pravdou. Následující článek vám přiblíží, proč by měl mít váš pes boty i v horkých letních měsících.

Pokud se vaše procházky s psem konají na asfaltu nebo betonu, mohou být pro tlapky vašeho psa velmi horké. Teploty povrchu mohou dosahovat až 50°C, což může způsobit popáleniny na tlapkách. Boty pro psy na léto jsou v tomto případě vynikajícím řešením, které vašemu mazlíčkovi poskytne ochranu před horkým povrchem a zamezí popáleninám.

Léto je obdobím, kdy příroda kvete a mnohdy se na cestách a stezkách nachází spousta trnů a kamínků. Tyto ostré předměty mohou být pro tlapy psa velmi nebezpečné a mohou způsobit zranění. Boty pro psy jsou v tomto případě další ochranou, která zamezí zraněním a umožní vašemu mazlíčkovi bezpečnou procházku.