Farm Fresh Chicken and Turkey Active/Puppy Grain Free 1,8 kg
Bezobilnaté krmivo pro štěňata a aktivní dospělé psy všech plemen s krůtím masem má nižší obsah tuku, je snadno stravitelná, a proto vhodná i při dietách.

Kompletní bezobilné krmivo pro mladé a aktivní psy, psy v zátěži, březí, kojící feny a štěňata velkých plemen. Nutričně vyvážené krmivo pro psy s optimálním zdrojem živočišných bílkovin pocházejících z kuřete, kachny a krůty poskytuje vašim miláčkům holistickou pestrost. Sladké brambory a hrášek jako optimální zdroj vlákniny na podporu trávení vašeho miláčka. Zároveň mají funkci nepostradatelného zdroje vitaminů, minerálů a stopových prvků. Vojtěšková moučka alfaalfa obsahuje antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny, aktivní enzymy, bioflavonoidy, chlorofyl i jiné fytonutrienty, které jsou potřebné pro optimální buněčný metabolismus, regeneraci a ochranu. Lněný olej a lososový olej jako zdroj nenasycených mastných kyselin Omega 3 má pozitivní účinky na kardiovaskulární systém. Extrakt z juky pak eliminuje zápach, což obzvláště ocení majitelé větších a velkých plemen, kteří sdílejí se svými miláčky společné prostory. Brusinky jako koncentrovaný zdroj vitamínů a minerálních látek jsou pak už jako třešnička na dortu vyváženého hypoalergenního krmení pro vašeho miláčka.
Výhody krmiva Farm Fresh GF Chicken & Turkey Active/Puppy:
- bez obilovin, sóji a pšenice
- vybrané ingredience: lněné semínko, brusinky, glukosamin
- vyrobeno metodou "vacuum coating" (rovnoměrné rozprostření všech surovin a tuků po celém obsahu granule)
- přirozeně čerstvé, voňavé a chutné granule
- protein 25,5 %
- tuk 16 %
- kompletní bezobilné krmivo
- pro štěňata a mladé psy velkých a obřích plemen
- pro aktivní psy
- obsahuje prebiotika a kloubní výživu
- podporuje kvalitu kůže a srsti
| Kategorie: | Granule pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595598903540 |
| Značka: | Farm Fresh |
| Věk psa: | Štěně (do 1 roku), Dospělý pes (1 - 7 let) |
| Velikost psa: | Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg) |
| Příchuť: | Krůtí |
| Kvalita krmiva: | Superprémiové |
| Speciální určení: | Aktivní pes, Bez obilovin, Březí a kojící feny, Podpora kloubů, Podpora kůže a srsti, Podpora srdce, Podpora vývoje |
| Země původu: | Itálie |
| Velikost balení: | 1 - 5 kg |
| Složení: | Bez obilovin, Bezlepkové, S probiotiky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hlavní myšlenka firmy Farm fresh je vyrábět z kvalitních surovin to nejkvalitnější krmivo. Pod pojmem kvalitní suroviny se v případě značky Farm Fresh ukrývají suroviny lokálního původu, od prověřených výrobců z celého světa. V praxi to znamená, že si váš pes pochutná na italském hovězí, německé zvěřině anebo na rybách, které se běžně prohání v kanadských či islandských vodách.




