Nature's Protection Dog Dry Superior Adult SB White Lamb 10 kg
Vhodné pro dospělé psy malých plemen s bílou srstí.

Vhodné pro dospělé psy (starší 10 měsíců) malého vzrůstu (hmotnost v dospělosti 1–10 kg) s bílou srstí.
- Kompletní a vyvážené krmivo vyvinuté speciálně pro psy s bílou srstí.
- Unikátní složení pomáhá zabránit tvorbě skvrn kolem očí, tlamy a tlapek způsobených nečistotami v slzách a slinách.
- Jehněčí nejvyšší kvality (ze Skotska) jako hlavní zdroj živočišných bílkovin.
- Vhodné i pro psy s citlivým zažíváním a sklony k alergickým reakcím.
Složení: rýže, drůbeží tuk, ječmen, sušené a jemně mleté jehněčí maso, izolovaný sójový protein, hydrolyzát kuřecích jater, lososový olej, lněné semeno, dužina cukrové řepy, sušená vejce, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1 %), fruktooligosacharidy (FOS), sušené brusinky, brutnákový olej, extrakt z čekanky, zelený čaj, sušený měsíček, extrakt ze semen hroznového vína.
Nutriční doplňkové látky (na 1 kg): vitamín A (3a672a) – 18000 MJ, vitamín D3 (3a671) – 1500 MJ, vitamín E (3a700) – 530 mg, vitamín C (3a312) 600 mg, síran železnatý monohydrát (3b103) – 80 mg, jodičnan vápenatý, bezvodý (3b202) – 1,7 mg, síran měďnatý pentahydrát (3b405) – 6 mg, síran manganatý monohydrát (3b503) – 25 mg, síran zinečnatý monohydrát (3b605) – 145 mg, seleničitan sodný (3b801) – 0,25 mg, taurin (3a370) 1200 mg, DL-methionin (3c301) – 2,5 g.
Technologické doplňkové látky: extrakt z rozmarýnu, tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (1b306(i)).
Analytické složky: hrubý protein 21 %, hrubá vláknina 1,5 %, hrubý tuk 18 %, hrubý popel 6,2 %, vápník 0,9 %, fosfor 0,8 %, draslík 0,6 %, sodík 0,4 %, omega-3 mastné kyseliny 0,56 %, omega-6 mastné kyseliny 2,11 %.
Dávkování:
| Doporučená denní krmná dávka | |
| hmotnost psa (kg) | množství (g) |
| 1–2 | 23–45 |
| 2–3 | 39–61 |
| 3–4 | 53–76 |
| 4–5 | 66–90 |
| 5–6 | 78–103 |
| 6–8 | 89–128 |
| 8–10 | 110–151 |
Množství uvedené v tabulce je pouze orientační a je nutno přizpůsobit je individuálním potřebám psa.
Krmný návod: Krmivo podávejte suché. Pes musí mít neustále k dispozici misku s čerstvou pitnou vodou.
| Kategorie: | Granule pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 4771317456649 |
| Značka: | Nature's Protection |
| Věk psa: | Dospělý pes (1 - 7 let) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg) |
| Velikost balení: | 6 - 10 kg |
| Příchuť: | Jehněčí |
| Kvalita krmiva: | Superprémiové |
| Speciální určení: | Bílá srst |
| Země původu: | Lotyšsko |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Značka Nature's Protection si klade za cíl oslavovat život! Oslavovat jak život domácích mazlíčků, tak život jejich majitelů. Na první místo řadíme skutečné potřeby psů a koček. Je to hlavně proto aby se naši mazlíčci pyšnili zdravým, dlouhověkým životem a zůstali tak dlouho našimi čtyřnohými společníky.




