Sklenice Elbeville Dog Lightness & Metabolism Support, vepřové s přidanou smetánkou, 440ml
Bezlepkové konzerva plná vepřového masa budou vašemu psovi chutnat.

Chutné doplňkové krmivo z kvalitního vepřového masa, které je doplněné o pečlivě vybranou bylinnou směs. Receptura je laděná tak, aby podpořila lehkost, správný metabolismus i celkovou vitalitu. Potěší nejen svou šťavnatou chutí, ale i složením bez zbytečností navíc.
- Vepřová svalovina dodává cenné živočišné bílkoviny, energii a výraznou chuť.
- Bylinná směs přispívá ke správnému metabolismu a rovnováze.
- Jemná receptura podporuje lehkost a spokojené trávení.
- Bez lepku, konzervantů a přidaných chemických látek.
- Suroviny od dodavatelů, kteří dbají na humánní zásady.
- Receptura je navržena pro zdraví a vitalitu psa s respektem a láskou k přírodě. Je totiž balena do plně recyklovatelného skleněného obalu.
- Produkt je lokální, vyrobený v České republice z těch nejlepších lokálních surovin. Každá jediná přísada tedy může být vysledována zpět k jejímu důvěryhodnému zdroji.
- Krmivo bylo vyvinuto společně s odborníky na výživu pro domácí zvířata. Zároveň receptura přináší specifické zdravotní benefity.
| Složení: | Vepřový a hovězí vývar 59,86 %, vepřová svalovina 38,13 %, ztužovač 0,87 %, smetánka lékařská 0,38 %, kopřiva dvoudomá 0,38 %, petržel zahradní 0,38 %. |
|---|---|
| Analytické složky: | Hrubý protein 21,75 %, hrubý tuk 5,18 %, hrubý popel 1,1 %, hrubá vláknina 0,7 %, vlhkost 72,5 %. Metabolizovatelná energie: 6,02 MJ/kg. |
| Krmný návod a doporučení: | Doporučené denní dávkování je uvedeno na obale v tabulce krmného návodu. Není určeno pro lidskou spotřebu. Vždy zajistěte svému mazlíčkovi přístup k čerstvé pitné vodě. Podávejte při pokojové teplotě. K použití pouze jako krmivo pro zvířata v zájmovém chovu. Produkt je sterilizován. Skladujte v pokojové teplotě nebo v chladu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření uchovávejte v chladu a do 3 dnů spotřebujte. |
| Kategorie: | Konzervy pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8595681861092 |
| Značka: | ELBEVILLE |
| Věk psa: | Štěně (do 1 roku), Dospělý pes (1 - 7 let), Senior (nad 7 let) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg), Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg) |
| Příchuť: | Vepřová |
| Velikost balení: | 401 - 800g |
| Kvalita krmiva: | Superprémiové |
| Podíl masa: | 90 - 100% |
| Země původu: | Česká republika |
| Země původu: | CZ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Holistické české krmivo pro psy. ELBEVILLE je vyrobené z nejlepších přírodních, lokálních surovin včetně tzv. superpotravin a s vysokým obsahem kvalitního čerstvého masa. Krmivo je vyvinuto v souladu s holistickým 360° pohledem na každodenní potřeby psa, aby byla zajištěna jeho vitalita, imunita a zdravé prospívání. ELBEVILLE věří, že zdravému životnímu stylu našeho psa bychom měli věnovat stejnou pozornost, jako tak činíme u sebe a ostatních členů rodiny. A že správná psí strava, která komplexně pečuje o jeho přirozené potřeby, výživu, vitalitu a silnou imunitu pro viditelně zdravé prospívání, nemusí být složitá věc.




