Nobby VELOURS obojek ze semišové kůže M-L 52cm červená
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 52 cm, vhodné pro obvod krku psa 41 - 49 cm. Šíře 25/28 mm.

-
celková délka obojku 52 cm
-
vhodné pro obvod krku psa 41 - 49 cm
-
šíře obojku 25/28 mm
Barva: červená
Obojek doporučujeme kombinovat s vodítkem ze stejné kolekce "Nobby VELOURS"
| Kategorie: | Obojky pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.078 kg |
| EAN: | 4033766118814 |
| Značka: | Nobby |
| Typ: | plochý |
| Velikost psa: | Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg) |
| Obvod krku psa (cm): | 49 |
| Barva: | Červená |
| Velikost: | M-L |
| Materiál: | Kůže |
| Typ: | klasický |
| Tloušťka obojku (mm): | 25 |
| Velikost obojku: | 41 - 49 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Známá německá značka chovatelských potřeb byla založena v roce 1991. Firma Nobby se stala jedním z největších a nejznámějších producentů chovatelských potřeb v Evropě. Značka Nobby je známá velmi širokým sortimentem (potřeby pro chovatele psů, koček, hlodavců, exotických ptáků a akvaristiky) a výjimečnou kvalitou produktů ve srovnání s jinými pet značkami.
| Výrobní společnost : | Nobby Pet Shop GmbH |
|---|---|
| Adresa : | https://www.nobby.de/en/ |
| E-mail : | info@nobby.de |
Související produkty
Obojky z měkké maštěné hovězí kůže s klasickou přezkou a svařovaným déčkem pro připnutí vodítka, vhodné pro malá, střední i velká plemena s obvodem...
Kožený obojek s delkou 50 cm je vhodný pro obvod 37-47 cm.
Řetízkový obojek pro psa. Malá oka. Stříbrná barva. Chromovaný materiál.
Extra široký obojek Nobby pro psy. Podšitý neoprénovou vrstvou, která je šetrná k srsti psa. Nastavitelná velikost 55-70cm. Šíře 40mm
Vyrobené z kvalitní vrchové hovězí kůže, obojky budou pevné a odolné, což je důležité, zejména u větších psů, kteří mohou vyvíjet větší sílu a...
Obojky z měkké maštěné hovězí kůže s klasickou přezkou a svařovaným déčkem pro připnutí vodítka, vhodné pro malá, střední i velká plemena s obvodem...
Vyrobené z kvalitní vrchové hovězí kůže, obojky budou pevné a odolné, což je důležité, zejména u větších psů, kteří mohou vyvíjet větší sílu a...
Plochý kožený obojek žluté barvy s délkou 42 cm s obvodem krku 34 - 40 cm.
Kožený plochý obojek o délce 45 cm, vhodný pro obvod 34-41 cm.
Vyrobené z kvalitní vrchové hovězí kůže, obojky budou pevné a odolné, což je důležité, zejména u větších psů, kteří mohou vyvíjet větší sílu a...
Kožený plochý obojek o délce 45 cm, vhodný pro obvod 34-41 cm.
Obojky EKG z kvalitní maštěné hovězí kůže kombinují vysokou pevnost s mimořádnou měkkostí a pohodlím pro vašeho psa s obvodem krku 57 - 67 cm.
Elegantní neoprénový obojek Nobby pro psa. Neoprén je šetrný k srsti psa. Kovová spona. Nastavitelná velikost 38-47cm. S reflexními prvky.
Měkké neoprenové polstrování v oblasti hrdla je vhodný i pro psy, kteří mají tendenci tahat nebo jsou citlivé na běžné obojky.
Podobné produkty
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 60 cm, vhodné pro obvod krku psa 50 - 58 cm. Šíře 28/32 mm.
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 32 cm, vhodné pro obvod krku psa 25 - 30 cm. Šíře 14/16 mm.
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 52 cm, vhodné pro obvod krku psa 41 - 49 cm. Šíře 25/28 mm.
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 52 cm, vhodné pro obvod krku psa 41 - 49 cm. Šíře 25/28 mm.




