Nobby VELOURS obojek ze semišové kůže M-L 52cm světle modrá
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 52 cm, vhodné pro obvod krku psa 41 - 49 cm. Šíře 25/28 mm.

-
celková délka obojku 52 cm
-
vhodné pro obvod krku psa 41 - 49 cm
-
šíře obojku 25/28 mm
Barva: světle modrá
Obojek doporučujeme kombinovat s vodítkem ze stejné kolekce "Nobby VELOURS"
| Kategorie: | Obojky pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.078 kg |
| EAN: | 4033766118852 |
| Značka: | Nobby |
| Typ: | plochý |
| Velikost psa: | Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg) |
| Obvod krku psa (cm): | 49 |
| Barva: | Modrá |
| Velikost: | M-L |
| Materiál: | Kůže |
| Typ: | klasický |
| Tloušťka obojku (mm): | 25 |
| Velikost obojku: | 41 - 49 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Známá německá značka chovatelských potřeb byla založena v roce 1991. Firma Nobby se stala jedním z největších a nejznámějších producentů chovatelských potřeb v Evropě. Značka Nobby je známá velmi širokým sortimentem (potřeby pro chovatele psů, koček, hlodavců, exotických ptáků a akvaristiky) a výjimečnou kvalitou produktů ve srovnání s jinými pet značkami.
| Výrobní společnost : | Nobby Pet Shop GmbH |
|---|---|
| Adresa : | https://www.nobby.de/en/ |
| E-mail : | info@nobby.de |
Související produkty
Kožený obojek délky 40 cm. Pro obvod 29 -36 cm.
Kvalitní nylonový obojek podšitý neoprénovou vrstvou, která je šetrná k srsti psa. Nastavitelná velikost 50-65cm.
Plochý kožený obojek žluté barvy s délkou 42 cm s obvodem krku 34 - 40 cm.
Kožený obojek s delkou 50 cm je vhodný pro obvod 37-47 cm.
Kožený obojek zelené barvy s délkou 42 cm s obvodem krku 34 - 40 cm.
Nylonový obojek Nobby s neoprenovou vrstvou. Kolekce "Mini" vhodná pro štěňata a malá drobná plemena. Šířka obojku pouze 10 mm. Pro obvod krku...
Obojky EKG z kvalitní maštěné hovězí kůže kombinují vysokou pevnost s mimořádnou měkkostí a pohodlím pro vašeho psa s obvodem krku 57 - 67 cm.
Elegantní neoprénový obojek Nobby pro psa. Neoprén je šetrný k srsti psa. Kovová spona. Nastavitelná velikost 54-65cm. S reflexními prvky.
Vyrobené z kvalitní vrchové hovězí kůže, obojky budou pevné a odolné, což je důležité, zejména u větších psů, kteří mohou vyvíjet větší sílu a...
Kožený obojek tyrkysové barvy s délkou 37 cm s obvodem krku 29 - 35 cm.
Kožený obojek s delkou 50 cm je vhodný pro obvod 37-47 cm.
Řetízkový obojek pro psa. Malá oka. Stříbrná barva. Chromovaný materiál.
Obojek z kvalitního dvojitého nylonu. Měkká výplň. Šířka 10mm. Nastavitelná velikost.
Podobné produkty
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 52 cm, vhodné pro obvod krku psa 41 - 49 cm. Šíře 25/28 mm.
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 52 cm, vhodné pro obvod krku psa 41 - 49 cm. Šíře 25/28 mm.
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 60 cm, vhodné pro obvod krku psa 50 - 58 cm. Šíře 28/32 mm.




