Nutrin Barf Balancer 2,5 kg
Canine Barf Balancer je speciální doplňkové krmivo pokrývající veškeré nutriční požadavky dospělých psů krmených masem.

17 let na trhu
Jsme milovníci zvířat a předáváme vám zkušenosti od roku 2009
Nutrin Canine Barf Balancer je ideální krmný doplněk pro všechny psy krmené masem. Vyvážené složení pokrývá veškeré nutriční požadavky psů na masité stravě. Barf Balancer je zcela bez obilovin, konzervantů, umělých barviv, neobsahuje sóju ani palmový olej. Vhodné i pro psy s alergií na lepek. Při výrobě se používá technologie extruze, která vede ke zvýšení stravitelnosti a využitelnosti živin. Díky obsahu mořského krillu a lososového oleje je Barf Balancer pro psy chuťově velmi atraktivní.
Složení:
Pohanka, bramborový škrob, krill (mořský zooplankton), bramborové vločky, hrách, směs bylin (kopřiva, smetánka, máta, mateřídouška, petržel, rozmarýn), vitamino-minerální premix, svatojánský chléb, vaječné skořápky, jablečné výlisky, lněné semínko, slunečnicové semínko, šípky, chia semínka, špenát, lososový olej, pivovarské kvasnice, ostropestřec, spirulina, kelpa, kurkuma, borůvky, brusinky, maliny, rakytník, Yucca schidigera.
Analytické složky:
Sušina 92 %, hrubý protein 13 %, hrubá vláknina 9 %, hrubé oleje a tuky 6 %, popel 10 %, Ca 2,6 %, P 0,7 %, Na 0,3 %, Mg 0,6 %.
Doplňkové látky na kg:
Vitamín A 29 040 IU, vitamín D3 2 970 IU, vitamín E 120 mg, vitamín B1 3,5 mg, vitamín B2 6,8 mg, vitamín B6 3,6 mg, vitamín B12 0,34 mg, biotin 0,67 mg, kyselina listová 0,68 mg, niacin 20 mg, kyselina pantotenová 26,9 mg, cholin 1 666 mg, taurin 1 mg, Cu jako chelát 16,7 mg, Zn jako chelát 300 mg, Mn jako chelát 80 mg, Fe jako chelát 400 mg, Se 0,15 mg, I 1,3 mg.
Doporučené dávkování:
K denní dávce masa přidejte 1/3 váhy BARF Balancer. Například ke 300 g masa přidejte 100 g BARF Balancer. Pro dospělého psa doporučujeme množství masa rovnající se 1–1,5 % živé hmotnosti zvířete na den, u větších psů doporučujeme denní dávku rozdělit na dvě (ráno a večer). Denní dávku krmení přizpůsobte kondici psa a jeho zátěži. Zajistěte neomezený přístup k čerstvé vodě.
| Kategorie: | Granule pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8595117404053 |
| Značka: | Nutrin |
| Věk psa: | Dospělý pes (1 - 7 let) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg), Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg) |
| Velikost balení: | 11 - 15 kg |
| Příchuť: | Bezmasé |
| Kvalita krmiva: | Superprémiové |
| Speciální určení: | Bez obilovin |
| Složení: | Bez obilovin, Bezlepkové |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Nutrin je česká značka specializující se na kvalitní krmiva pro hlodavce, králíky a další drobná zvířata. Její produkty jsou vyvíjeny ve spolupráci s odborníky na výživu a zaměřují se na zdravé, přirozené složení bez umělých barviv, aromat a konzervantů. Řada Nutrin Complete nabízí kompletní, vyvážené krmivo přizpůsobené jednotlivým druhům zvířat, zatímco doplňky Nutrin Natural a Nutrin Snack slouží k obohacení stravy o vitamíny a minerály. Díky šetrné výrobě a důrazu na kvalitu si Nutrin získal oblibu mezi chovateli, kteří chtějí svým mazlíčkům dopřát zdravou a přirozenou výživu.




