Nature's Protection Dog Dry Adult Lamb 4 kg
Kompletní krmivo s chutným jehněčím pro dospělé psy všech plemen.

Vybrané krmivo s chutným jehněčím pro dospělé psy všech plemen.
- Speciálně doporučeno pro udržení citlivých psů ve špičkovém stavu.
- 100% kompletní a vyvážená výživa, speciálně přizpůsobená nutričním potřebám dospělých psů s normální úrovní aktivity.
- Obsahuje kvalitní jehněčí jako hlavní zdroj proteinů.
- Vzhledem k uvážlivému výběru surovin je krmivo vysoce stravitelné.
- Námi vybraná směs uhlovodanů pomáhá regulovat hladinu glykémie v krvi po jídle.
- Obohaceno nutraceutiky (MZG), přírodními zdroji vlákniny a přírodních prebiotik, které pomáhají regulovat choulostivou funkci střev a konzistenci stolice.
Složení: Jehněčí moučka (18 %), kukuřičný lepek, kukuřice, rýže, živočišný tuk, ječmen setý, cukrovkové řízky, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1 %), lněné semeno, rybí moučka, extrakt čekanky, mannan-oligo-sacharidy (MOS), extrakt juky, L-karnitin, měsíčková moučka.
Doplňkové látky/1 kg: nutriční doplňkové látky: vitamín A - 18 000 m.j., vitamín D3 – 1 500 m.j., vitamín E – 530 mg, železo (E1) – 50 mg, jód (E2) – 1,5 mg, měď (E4) – 5 mg, mangan (E5) – 20 mg, zinek (E6) – 115 mg, selen (E8) – 0,1 mg.
Technologické doplňkové látky: extrakt rozmarýnu, alfa-tokoferol bohatý na extrakty přiroz. původu (E306).
Analytické složky: Hrubý protein 24 %, hrubá oleje a tuky 13 %, hrubý popel 7 %, hrubá vláknina 2,5 %, vápník 1,2 %, fosfor 1 %, draslík 0,5 %, sodík 0,4 %.
Dávkování:
| Hmotnost | g/den |
| 1-5 kg | 37-109 g |
| 5-10 kg | 109-174 g |
| 10-15 kg | 174-228 g |
| 15-20 kg | 228-276 g |
| 20-25 kg | 276-321 g |
| 25-30 kg | 321-363 g |
| 30-35 kg | 363-402 g |
| 35-40 kg | 402-440 g |
| 40-45 kg | 440-476 g |
| 45-50 kg | 476-511 g |
| 50-55 kg | 511-545 g |
| 55-60 kg | 545-577 g |
| 60-65 kg | 577-609 g |
| 65-70 kg | 609-640 g |
| Kategorie: | Granule pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 4771317457493 |
| Značka: | Nature's Protection |
| Věk psa: | Dospělý pes (1 - 7 let) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg), Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg) |
| Velikost balení: | 1 - 5 kg |
| Příchuť: | Jehněčí |
| Kvalita krmiva: | Kvalitní, Superprémiové |
| Země původu: | Litva |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Značka Nature's Protection si klade za cíl oslavovat život! Oslavovat jak život domácích mazlíčků, tak život jejich majitelů. Na první místo řadíme skutečné potřeby psů a koček. Je to hlavně proto aby se naši mazlíčci pyšnili zdravým, dlouhověkým životem a zůstali tak dlouho našimi čtyřnohými společníky.




