Nobby přepravní taška 2v1 Corsica do 6kg červená
Praktická rozkládací taška Nobby Corsica 2v1 pro psy a kočky do 6 kg.

17 let na trhu
Jsme milovníci zvířat a předáváme vám zkušenosti od roku 2009
Praktická rozkládací taška Nobby Corsica 2v1 pro psy a kočky do 6 kg. Praktickou taška pro domácí zvířata od Nobby lze používat nejen jako přepravní tašku, ale také jako pelíšek. Vrchní kraj je rolovatelný, umožňuje tak vystrčení hlavy zvířete ven. Taška má navíc 4 kapsy na potřeby. Uvnitř se nachází integrovaná karabina pro lepší bezpečnost při přenášení.
S nastavitelnou rukojetí na vrchní straně a kovovým vyztužením na spodku.
Praktická rozkládací taška Nobby Corsica 2v1 v bodech:
- rozložitelná
- z odolného omyvatelného mikrovlákna
- srolovatelný vrchní okraj
- integrovaná karabina uvnitř
- rukojeť na vrchní straně pro lepší přenášení
- 4 kapsy na potřeby
- s možností upevnění na sedačku auta a na vrch cestovního kufru
- kovové vyztužení na dně
Rozměry: 44 x 35 x 33 cm (délka x šířka x výška).
Barva: červená
Udržba: Tašku čistěte vlhkým hadříkem. S odnímatelným omyvatelným dnem.
| Kategorie: | Tašky a kabelky na psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.932 kg |
| EAN: | 4033766639913 |
| Značka: | Nobby |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg) |
| Barva: | Červená |
| Nosnost: | 6 kg |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Známá německá značka chovatelských potřeb byla založena v roce 1991. Firma Nobby se stala jedním z největších a nejznámějších producentů chovatelských potřeb v Evropě. Značka Nobby je známá velmi širokým sortimentem (potřeby pro chovatele psů, koček, hlodavců, exotických ptáků a akvaristiky) a výjimečnou kvalitou produktů ve srovnání s jinými pet značkami.
| Výrobní společnost : | Nobby Pet Shop GmbH |
|---|---|
| Adresa : | https://www.nobby.de/en/ |
| E-mail : | info@nobby.de |




