Nobby výškově nastavitelné škrabadlo Halim pro kočky 220-250cm tmavě šedá
Nobby patrové škrabadlo Halim pro kočky. Nastavitelná výška 220-250 cm, extra silné sisalové kmeny ø 20 cm. Horní díl skrabadla slouží k upevnění o strop.

Každá kočka má potřebu brousit si své drápky. Proto by měla mít v bytě, kde je chována, odpovídající možnost tuto svou potřebu realizovat. V opačném případě pak bude nucena si najít pro páníčka nepříjemnou alternativu jako je např. sedačka, nábytek, křeslo, postel či koberec.
Speciální škrabadlo Nobby k upevnění ke stropu. Nastavitelná výška 220-250 cm
Parametry škrabadla Nobby Halim:
- výška 220-250 cm
- barva tmavě šedá s tmavým sisalem
- velikost sisalových kmenů ø 20 cm
- základna 60 x 60 x 4 cm
- spodní odpočívadlo 60 x 60 x 2 cm
- částečně kryté odpočívadlo 60 x 48 x 33 cm
- prověšené odpočívadlo ø 45 cm
| Kategorie: | Škrabadla pro kočky |
|---|---|
| Hmotnost: | 30.648 kg |
| EAN: | 4033766124440 |
| Značka: | Nobby |
| Typ: | Strom |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Materiál: | Dřevo, Sisal |
| Průměr kmenu: | 20 cm |
| Provedení: | Moderní |
| Velikost: | Nad 200 cm, Vysoké |
| Pro koho: | Velké a těžké kočky |
| Produkt: | Škrabadlo |
| Umístění: | Do stropu |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Známá německá značka chovatelských potřeb byla založena v roce 1991. Firma Nobby se stala jedním z největších a nejznámějších producentů chovatelských potřeb v Evropě. Značka Nobby je známá velmi širokým sortimentem (potřeby pro chovatele psů, koček, hlodavců, exotických ptáků a akvaristiky) a výjimečnou kvalitou produktů ve srovnání s jinými pet značkami.
| Výrobní společnost : | Nobby Pet Shop GmbH |
|---|---|
| Adresa : | https://www.nobby.de/en/ |
| E-mail : | info@nobby.de |




