Platinum Puppy Chicken - Kuřecí 1,5 kg
Poloměkké krmivo s kuřecím masem a rýží pro štěňata a mladé psy všech plemen.

Protože používáme pouze kvalitní suroviny, které jsou určené pro lidskou spotřebu, neobsahují naše granule nic škodlivého. Jsou tak vhodné pro štěňata už od 3 týdnů. Těm kuřecí čerstvé maso v krmivu nebývale chutná a tak z¨nich rostou robustní a zdraví parťáci.
Vyvážené složení se sušenými rybami a za studena lisovanými oleji zajistí vašim čtyřnohým kuličkám správný vývoj. Do receptury přidáváme taky pivovarské kvasnice pro lepší trávení a snadno stravitelnou rýži.
Všechny ingredience zpracováváme pomalým, šetrným vařením, metodou Fleischsaftgarung, díky které zůstanou granule šťavnaté a plné chuti.
| Kategorie: | Granule pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 4260208740054 |
| Značka: | Platinum |
| Věk psa: | Štěně (do 1 roku) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg), Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg) |
| Velikost balení: | 1 - 5 kg |
| Příchuť: | Kuřecí |
| Kvalita krmiva: | Superprémiové |
| Speciální určení: | Citlivý pes, Podpora kůže a srsti, Citlivé trávení, Poloměkké, Polovlhké, Podpora vývoje |
| Země původu: | Německo |
| Složení: | Bez obilovin |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Platinum je německá značka kvalitního krmiva pro psy a kočky. Firma byla založena v roce 2004 a od té doby si získala uznání po celém světě díky svému unikátnímu přístupu k výrobě krmiva. Platinum se zaměřuje na výrobu krmiva s vysokým podílem čerstvých masa, které je velmi chutné a stravitelné. Krmivo je vyráběno ze surovin prvotřídní kvality a neobsahuje žádné umělé přísady, barviva ani konzervanty. Místo toho je krmivo konzervováno přirozeným způsobem pomocí vysokého podílu masa a nízkého podílu sacharidů.




