Carnilove Dog Fresh Ostrich & Lamb for small breed 1,5kg
Holistické krmivo Carnilove pro dospělé psy malých plemen bez obilovin a bez brambor s čerstvým masem (pštroš a jehně).

Receptura byla navržena s respektem k zákonům přírody a poskytuje vašemu malému psímu parťákovi vyváženou stravu bohatou na čerstvé maso v kombinaci s různými druhy zeleniny, plodů a bylin.
Hlavní přednosti:
- vysoký podíl masa z divokých zvířat,
- nízký obsah tuku,
- vysoký podíl bílkovin,
- zelenina, byliny, lesní ovoce,
- bez obilovin a brambor,
- bez chemikálií, konzervantů a barviv,
- vysoká stravitelnost,
- vhodné pro psy malých plemen,
- hypoalergenní.
Složení:
čerstvý pštros (26 %), sušené jehněčí (20 %), sušená krůta (20 %), kuřecí tuk (konzervovaný tokoferoly, 9 %), dýně, cizrna, hrách, kuřecí játra (3 %), lososový olej (2 %), jablka, mrkev, lněné semínko, hydrolyzované skořápky z korýšů (zdroj glukosaminu, 0,026 %), extrakt chrupavky (zdroj chondroitinu, 0.016 %), pivovarské kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů, 0.015 %), kořen čekanky (zdroj frukto-oligosacharidů, 0.01 %), yucca schidigera (0,01 %),mořské řasy (0,01 %), psyllium (0,01 %), tymián (0,01 %), rozmarýn (0,01 %), oregano (0,01 %), brusinky (0,0008 %), borůvky (0,0008 %), rakytník (0,0008 %), kořen zázvoru (0,0008 %), šalvěj (0,0008 %).
Analytické složky: hrubý protein 30 %, obsah tuku 17 %, vlhkost 10 %, hrubý popel 8,2 %, hrubá vláknina 3,5 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,3 %, omega-3 0,6 %, omega-6 1,8 %, EPA (20:5 n-3) 0,08 %, DHA (22:6 n-3) 0,1 %.
Nutriční doplňkové látky na 1 kg:
vitamín A (3a672a) 20 000 m.j., vitamín D3 (E671) 1 500 m.j., vitamín E (α-tokoferol) (3a700) 400 mg, zinek (3b606) 85 mg,železo (E1) 70 mg, mangan (E5) 35 mg, jód (3b201) 0,65 mg, měď (E4) 15 mg, selen (3b8.10) 0,2 mg. Obsahuje přírodní antioxidanty.
Metabolizovatelná energie: 3 770 kcal/kg.
Krmný návod:
Podávejte suché nebo navlhčené vodou. Denní dávka se bude lišit podle věku, velikosti, výkonu a prostředí. Doporučené denní dávkování je uvedené v krmné tabulce. Pokud podáváte krmivo Carnilove poprvé, v prvním týdnu podávejte smíchané s původním krmivem a postupně navyšujte podíl Carnilove v celkové denní dávce. Nezapomeňte ke krmení vždy připravit miskou s čerstvou pitnou vodou. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Uchovejte v suchém a chladném místě.
| Hmotnost psa | Denní dávka |
| 1 kg | 30 g |
| 2 kg | 40 g |
| 4 kg | 55 g |
| 6 kg | 75 g |
| 8 kg | 110 g |
| 10 kg | 130 g |
| Kategorie: | Granule pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8595602527472 |
| Značka: | Carnilove |
| Věk psa: | Dospělý pes (1 - 7 let) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg) |
| Velikost balení: | 1 - 5 kg |
| Příchuť: | Jehněčí, Pštros |
| Kvalita krmiva: | Holistické |
| Speciální určení: | Bez obilovin, Hypoalergenní |
| Země původu: | Česká republika |
| Složení: | Bez chemie, Bez obilovin, Bez cukru |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Carnilove krmivo inspirované přirozenou stravou šelem. Carnilove je prémiová česká značka krmiv pro psy a kočky, která vychází z přirozených stravovacích potřeb masožravců a klade důraz na vysoký podíl masa, kvalitu surovin a absenci obilovin i brambor. Receptury obsahují kombinace divokého masa jako je losos, kachna, jehněčí, bažant nebo sob, doplněné o lesní plody, bylinky a funkční ingredience podporující trávení, imunitu a celkovou vitalitu. Sortiment je rozdělen na Carnilove Dry (granule), Carnilove Wet (konzervy a kapsičky), Carnilove Fresh s čerstvým masem, a také pamlsky a funkční snacky včetně dentálních variant. Díky vysoké chutnosti, jednoduchému složení a důrazu na přirozenou výživu patří Carnilove mezi nejoblíbenější značky chovatelů, kteří hledají kvalitní grain-free krmivo pro své psy i kočky.
| Výrobní společnost : | VAFO PRAHA s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany, Česká republika |
| E-mail : | carnilove@vafo.cz |




