Carnilove Dog True Fresh Turkey Puppy 1,4 kg
Kompletní holistické krmivo s čerstvým krůtím masem obohacená o lososový olej je určená pro štěňata všech plemen.

Receptura obsahuje vysoký podíl čerstvého krůtího z farem a lokálních zdrojů a je navržena ke speciálním potřebám štěňat, obohacena o lososový olej, spirulinu a borůvky. Poskytuje vyváženou stravu pro správný a zdravý vývoj štěněte. Maso pochází ze zvířat schválených pro lidskou spotřebu.
Hlavní přednosti:
- vyrobeno z čerstvého masa,
- bez použití mouček,
- bohatý zdroj omega-3,
- podpora imunity,
- výborná chutnost a stravitelnost,
- lokální suroviny,
- zelenina, byliny, superpotraviny,
- bez obilovin, brambor a GMO,
- vhodné pro štěňata.
Složení:
čerstvá krůta (60 %), hrášek, cizrna, sušená jablka, kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), červená čočka (4 %), dýně, lososový olej (2 %), lněné semínko (2 %), přírodní aromata, hydrolyzované kvasnice (Saccharomyces cerevisiae, 1 %), montmorillonit (0,5 %), protein z okřehku (0,5 %), sušené hrušky (0,3 %), sušený rakytník řešetlákový (0,2 %), sušený kořen zázvoru (0,1 %), sušené borůvky (0,1 %), sušený rozmarýn (0,1 %), sušené brusinky (0,1 %), sušený tymián (0,1 %), glukosamin (0,03 %), slávka zelenoústá (0,025 %), chondroitin sulfát (0,023 %), pivovarské kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů, 0,017 %), kořen čekanky (zdroj frukto-oligosacharidů, 0,015 %), juka schidigera (0,011 %). Analytické složky: hrubý protein 28,0 %, hrubý tuk 19,0 %, vlhkost 10,0 %, hrubý popel 7,8 %, hrubá vláknina 4,5 %, vápník 1,3 %, fosfor 0,9 %, sodík 0,25 %, omega-3 mastné kyseliny 1,5 %, omega-6 mastné kyseliny 3,6 %, EPA (20:5 n-3) 0,15 %, DHA (22:6 n-3) 0,2 %.
Analytické složky:
hrubý protein 27 %, hrubý tuk 14 %, hrubá vláknina 3,8 %, hrubý popel 5,5 %, vlhkost 10 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,7 %, sodík 0,2 %, omega-3 0,5 %, omega-6 1 %, EPA (20:5 n-3) 0,15 %, DHA (22:6 n-3) 0,2 %.
Nutriční doplňkové látky na 1 kg:
vitamin A (3a672a) 22 000 m.j., vitamín D3 (E671) 1,600 m.j., vitamín E (3a700) 550 mg, vitamin C 300 mg, taurin(3a370) 1,500 mg, biotin (3a880) 0,7 mg, L-karnitin (3a910) 60 mg, cholinchlorid (3a890) 1,800 mg, niacinamid (3a315) 20 mg, zinek(3b606) 95 mg, železo (3b606) 80 mg, mangan (3b502) 40 mg, měď (3b405) 17 mg, jód (3b201) 0,75 mg, selen (3b810) 0,2 mg.
Metabolizovatelná energie: 3 690 kcal/kg.
Krmný návod:
Pokud podáváte Carnilove poprvé, použijte menší množství a smíchejte jej s předešlým krmivem, postupně dávku Carnilove zvyšujte. Můžete podávat suché nebo smíchané s mokrým krmivem Carnilove. Doporučená denní dávka je uvedena v krmné tabulce a může se měnit v závislosti věku, velikosti, výkonu a prostředí. Ujistěte se, že má váš pes vždy dostatek čerstvé vody.
| Kategorie: | Granule pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.55 kg |
| EAN: | 8595602556793 |
| Značka: | Carnilove |
| Věk psa: | Štěně (do 1 roku) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg), Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg) |
| Velikost balení: | 1 - 5 kg |
| Příchuť: | Krůtí |
| Kvalita krmiva: | Holistické |
| Speciální určení: | Bez obilovin, Podpora kůže a srsti, Podpora imunity, Podpora vývoje |
| Země původu: | Česká republika |
| Složení: | Bez obilovin |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Carnilove krmivo inspirované přirozenou stravou šelem. Carnilove je prémiová česká značka krmiv pro psy a kočky, která vychází z přirozených stravovacích potřeb masožravců a klade důraz na vysoký podíl masa, kvalitu surovin a absenci obilovin i brambor. Receptury obsahují kombinace divokého masa jako je losos, kachna, jehněčí, bažant nebo sob, doplněné o lesní plody, bylinky a funkční ingredience podporující trávení, imunitu a celkovou vitalitu. Sortiment je rozdělen na Carnilove Dry (granule), Carnilove Wet (konzervy a kapsičky), Carnilove Fresh s čerstvým masem, a také pamlsky a funkční snacky včetně dentálních variant. Díky vysoké chutnosti, jednoduchému složení a důrazu na přirozenou výživu patří Carnilove mezi nejoblíbenější značky chovatelů, kteří hledají kvalitní grain-free krmivo pro své psy i kočky.
| Výrobní společnost : | VAFO PRAHA s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany, Česká republika |
| E-mail : | carnilove@vafo.cz |




