Nobby VELOURS obojek ze semišové kůže XS 27cm malina
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 27 cm, vhodné pro obvod krku psa 20 - 25 cm. Šíře 12/14 mm.

-
celková délka obojku 27 cm
-
vhodné pro obvod krku psa 20 - 25 cm
-
šíře obojku 12-14 mm
Barva: malina
Obojek doporučujeme kombinovat s vodítkem ze stejné kolekce "Nobby VELOURS"
| Kategorie: | Obojky pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.028 kg |
| EAN: | 4033766118432 |
| Značka: | Nobby |
| Typ: | plochý |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg) |
| Obvod krku psa (cm): | 25 |
| Barva: | Malinová |
| Velikost: | XS |
| Materiál: | Kůže |
| Typ: | klasický |
| Tloušťka obojku (mm): | 12 |
| Velikost obojku: | 20 - 25 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Známá německá značka chovatelských potřeb byla založena v roce 1991. Firma Nobby se stala jedním z největších a nejznámějších producentů chovatelských potřeb v Evropě. Značka Nobby je známá velmi širokým sortimentem (potřeby pro chovatele psů, koček, hlodavců, exotických ptáků a akvaristiky) a výjimečnou kvalitou produktů ve srovnání s jinými pet značkami.
| Výrobní společnost : | Nobby Pet Shop GmbH |
|---|---|
| Adresa : | https://www.nobby.de/en/ |
| E-mail : | info@nobby.de |
Související produkty
Elegantní neoprénový obojek Nobby pro psa. Neoprén je šetrný k srsti psa. Kovová spona. Nastavitelná velikost 38-47cm. S reflexními prvky.
Vyrobené z kvalitní vrchové hovězí kůže, obojky budou pevné a odolné, což je důležité, zejména u větších psů, kteří mohou vyvíjet větší sílu s...
Kožený obojek délky 40 cm. Pro obvod 29 -36 cm.
Obojky EKG z kvalitní maštěné hovězí kůže kombinují vysokou pevnost s mimořádnou měkkostí a pohodlím pro vašeho psa s obovodem krku 52 - 62 cm.
Kožený plochý obojek o délce 45 cm, vhodný pro obvod 34-41 cm.
Kožený obojek délky 40 cm. Pro obvod 29 -36 cm.
Obojky EKG z kvalitní maštěné hovězí kůže kombinují vysokou pevnost s mimořádnou měkkostí a pohodlím pro vašeho psa s obovodem krku 42 - 52 cm.
Měkké neoprenové polstrování v oblasti hrdla je vhodný i pro psy, kteří mají tendenci tahat nebo jsou citlivé na běžné obojky.
Vyrobené z kvalitní vrchové hovězí kůže, obojky budou pevné a odolné, což je důležité, zejména u větších psů, kteří mohou vyvíjet větší sílu a...
Kožený obojek délky 40 cm. Pro obvod 29 -36 cm.
Obojky z měkké maštěné hovězí kůže s klasickou přezkou a svařovaným déčkem pro připnutí vodítka, vhodné pro malá, střední i velká plemena s obvodem...
Kožený obojek tyrkysové barvy s délkou 27 cm s obvodem krku 29 -36 cm.
Podobné produkty
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 60 cm, vhodné pro obvod krku psa 50 - 58 cm. Šíře 28/32 mm.
Elegantní kožený obojek Nobby se semišovou úpravou. Celková délka 47 cm, vhodné pro obvod krku psa 38 - 44 cm. Šíře 22/25 mm.




