Rosewood Christmas Dinner Topper 85 g
Lahodná kapsička s kuřecím, krůtím masem je vhodná u štědrovečerní hostiny.

Lahodná kapsička s kuřecím, krůtou a mrkví s nízkým obsahem tuku skvěle poslouží k dochucení nejen štědrovečerního jídla vašeho psího miláčka. Bez obsahu barviv a umělých příchutí.
Složení: kuřecí (25,4 %), mrkev (4,7 %), krůtí (4 %), quinoa.
Analytické složky: hrubý protein 8 %, hrubý tuk 0,9 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 0,2 %, vlhkost 90 %.
Metabolizovatelná energie: 42 kcal/100 g
Krmný návod:
Podávejte jako pamlsek v rámci vyvážené stravy. Zvířeti vždy zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Při podávání by mělo být zvíře neustále pod dohledem.
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.
| Kategorie: | Kapsičky pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5025659905129 |
| Značka: | Rosewood |
| Věk psa: | Štěně (do 1 roku), Dospělý pes (1 - 7 let), Senior (nad 7 let) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg), Střední (10 - 25 kg) |
| Příchuť: | Krůtí, Kuřecí |
| Velikost balení: | 0 - 100g |
| Kvalita krmiva: | Superprémiové |
| Speciální určení: | Podpora trávení |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



