FISH4DOGS Pamlsky pro psy DENTAL SEA mořská ryba - proužky 100 g

17 let na trhu
Jsme milovníci zvířat a předáváme vám zkušenosti od roku 2009
Fish4Dogs® křupavé pamlsky, bez obilovin. Lahodné 100% rybí pochoutky, které pomáhají podpořit zdraví zubů vašeho psa. Mají nízký obsah kalorií. Proužky z bílé ryby se mohou podávat celé nebo rozlomené na menší části.
Vlastnosti:
- péče o zuby vašeho psa
- přirozeně abrazivní
- obsahují méně kalorií
- 100% z bílé ryby
- křupavá a lahodná dobrůtka.
Složení:
kůže z bílé ryby
Analytické složky: surový protein 79%, vláknina 0,6%, obsah tuku 2,4%, popel 10%, omega 3 tuky 0,3%.
Doporučená denní dávka:
- extra malý pes (1-10 kg) 1 pamlsek
- malý pes (11-20 kg) 1-2 pamlsky
- střední pes (21-30 kg) 2 pamlsky
- velký pes (31-40 kg) 2-3 pamlsky
- extra velký pes (41-50 kg) 3-4 pamlsky
Při krmení dohlížejte na svého psa. Pochoutky jsou přírodní a mohou se lišit velikostí. Vždy před krmením zkontrolujte, zda mají vhodnou velikost pro vašeho domácího mazlíčka. Nezapomeňte mít pro svého psa vždy k dispozici čistou a čerstvou vodu.
| Kategorie: | NOVINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 5056008821043 |
| Délka: | 22,50 cm |
| Šířka: | 18,50 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 4162,50 cm3 |
| Nomenclature: | 23091011 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



