FISH4DOGS Pamlsky pro psy DENTAL SEA mořská ryba - uzlíky 500 g

17 let na trhu
Jsme milovníci zvířat a předáváme vám zkušenosti od roku 2009
Fish4Dogs® křupavé pamlsky, bez obilovin. Lahodné 100% rybí pochoutky, které pomáhají podpořit zdraví zubů vašeho psa. Mají nízký obsah kalorií.
Vlastnosti:
- péče o zuby vašeho psa
- přirozeně abrazivní
- obsahují méně kalorií
- 100 % z bílé ryby
- křupavá a lahodná dobrůtka.
Složení:
kůže z bílé ryby
Analytické složky: surový protein 79 %, vláknina 0,6 %, obsah tuku 2,4 %, popel 10 %, omega 3 0,3 %.
Doporučená denní dávka:
- extra malý pes (1-10 kg) 1-8 pochoutek
- malý pes (11-20 kg) 8-12 pochoutek
- střední pes (21-30 kg) 12-17 pochoutek
- velký pes (31-40 kg) 18-21 pochoutek
- extra velký pes (41-50 kg) 22-25 pochoutek
Při krmení dohlížejte na svého psa. Pochoutky jsou přírodní a mohou se lišit velikostí, vždy před krmením zkontrolujte, zda mají vhodnou velikost pro vašeho domácího mazlíčka. Nezapomeňte mít pro svého psa vždy k dispozici čistou a čerstvou vodu.
| Kategorie: | NOVINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 5056008832421 |
| Délka: | 48,00 cm |
| Šířka: | 38,00 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 18240,00 cm3 |
| Nomenclature: | 23091011 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



