FISH4DOGS Pamlsky pro psy SUPPORT+ zdravé klouby s losos 225 g

17 let na trhu
Jsme milovníci zvířat a předáváme vám zkušenosti od roku 2009
Hledáte lahodný a zdravý pamlsek pro vašeho psa? Pamlsky s kousky lososa jsou malé, chutné sušenky vyrobené z lahodných ryb a prospěšných omega 3 mastných kyselin. Tyto pochoutky jsou dále obohaceny o chondroitin a glukosamin, aby poskytly dodatečnou podporu pro dobré zdraví kloubů.
Vlastnosti:
- bez obilovin
- s obsahem omega 3 mastných kyselin z mořských zdrojů
- obohaceno o chondroitin a glukosamin na podporu dobrého zdraví kloubů.
Složení:
losos (32%), brambory, batáty, hrachový škrob, lososový olej (9%), losos (4%), bílá ryba, makrela, lososový extrakt, pivovarské kvasnice, rostlinná vláknina, glukosamin sulfát (005%), chondroitin sulfát (003 %)
Analytické složky: surový protein 30 %, vláknina 15 %, obsah tuku 16 %, popel 95 %, omega 3 tuky 18%
Denní doporučení (pamlsky/24 hod.):
- extra malý pes (1-10 kg) 1-6 kousků
- malý pes (11-20 kg) 6-10 kousků
- střední pes (21-30 kg) 10-13 kousků
- velký pes (31-40 kg) 13-17 kousků
- extra Velký pes (41-50 kg) 17-20 kousků
Při krmení dohlížejte na svého psa. Pamlsky jsou přírodní a mohou se lišit velikostí. Vždy před krmením zkontrolujte, zda mají vhodnou velikost pro vašeho domácího mazlíčka. Nezapomeňte mít pro svého psa vždy k dispozici čistou a čerstvou vodu.
| Kategorie: | NOVINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 5056008824204 |
| Délka: | 22,50 cm |
| Šířka: | 18,50 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 4162,50 cm3 |
| Nomenclature: | 23091051 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



