Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 9814 hodnocení
5
9472x
4
132x
3
43x
2
30x
1
137x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

MP Avatar autora Martina Plášilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2025
KR Avatar autora Kamila Rajtorova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2025
Vše ok
LK Avatar autora Lukáš Kmoch Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2025
Bezva. Pokazil jsem objednávku, ale vše se podařilo rychle a ochotně vyřešit. Doporučuji.
FP Avatar autora František Pešl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2025
EB Avatar autora Eva Bařinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2025
LK Avatar autora Ladislava Knotková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2025
MK Avatar autora Michalea kolařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2025
D Avatar autora Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2025
JM Avatar autora Juraj Milan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2025
MP Avatar autora Miroslava Pistoriusová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2025
LS Avatar autora Lenka Slivková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2025
MV Avatar autora Miroslava Vrbová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2025
Vždy spokojená. Rychlé doručení, kvalitní krmivo.
LK Avatar autora Ladislava Krejčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2025
Rychlé dodání,výborná cena.Doporučuji.
Avatar autora Michal Řeznicek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2025
VS Avatar autora Vladimíra Schmiedová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2025
Super!
Avatar autora Marcela Šáchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2025
jsem spokojena
LL Avatar autora Lída Libánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2025
Super cena, rychlost dodání
M Avatar autora Míla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2025
super obchod
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2025
+ rychlost

LK Avatar autora Ludmila Kamarádová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2025
Velice spokojená !

Ovládací prvky výpisu

9835 položek celkem