Green Petfood VeggieDog Origin 10 kg
Nutričně optimalizované kompletní krmivo pro dospělé psy.

17 let na trhu
Jsme milovníci zvířat a předáváme vám zkušenosti od roku 2009
Bezlepkový vegetariánský recept - poskytuje dospělým psům všechny důležité živiny:
chutná červená čočka dodává důležitou aminokyseliny
Taurin a L-karnitin podporují srdeční funkci
cenné antioxidanty působí proti stárnutí buněk
Složení: rýže; bramborový protein; sušená červená čočka 10,0%; slunečnicový olej; řepná vláknina; minerály; částečně hydrolyzované droždí; jablečná vláknina; hydrolyzované rostlinné bílkoviny.Deklarované jakostní znaky: protein 22,0%, tuk 9,0%, surová vláknina 2,2%, popel 5,8%, vápník 0,85%, fosfor 0,65%Nutriční přísady: Vitamín A 16.000 IE/kg, vitamín D3 1.200 IE/kg, vitamín E 130mg/kg, vitamín C 100mg/kg, vitamín B1 10mg/kg, vitamín B2 15 mg/kg, vitamín B6 15 mg/kg, vitamín B12 70 mg/kg, kyselina panthotenová 40 mg/kg, kyselina listová 4 mg/kg, L-Carnitin 300 mg/kg, taurin 1.000 mg/kg, biotin 600 mcg/kg
| Kategorie: | Granule pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 4032254747130 |
| Značka: | Green Petfood |
| Věk psa: | Štěně (do 1 roku), Dospělý pes (1 - 7 let), Senior (nad 7 let) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg), Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg) |
| Velikost balení: | 6 - 10 kg |
| Příchuť: | Hmyzí protein |
| Kvalita krmiva: | Superprémiové |
| Speciální určení: | Citlivý pes, Hypoalergenní |
| Země původu: | Německo |
| Složení: | Bezlepkové |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Green Petfood je německá značka prémiových krmiv pro psy a kočky, která se zaměřuje na udržitelnost, inovaci a ohleduplnost k životnímu prostředí. Patří do skupiny Erbacher die Food Family a své produkty vyrábí v Německu s důrazem na ekologickou stopu a šetrné zpracování surovin. V její nabídce najdete rostlinné receptury, krmiva s hmyzím proteinem i hypoalergenní varianty vhodné pro citlivé mazlíčky. Díky filozofii „100 % Taste. 0 % Nonsense.“ a ocenění Green Brand Award patří Green Petfood mezi průkopníky v oblasti moderní a zodpovědné výživy domácích zvířat.




